Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
261 948 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 20 sierpnia 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i podawanie posiłków dla gości Hotelu Park,

Zamawiający Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i podawanie posiłków dla gości Hotelu Park”, wybierając ofertę wykonawcy M&A GASTRO i Catering System Spółka z o.o. Wartość umowy: 261 948 zł.

Wartość umowy
261 948 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    12 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy M&A GASTRO i Catering System Spółka z o.o. (Inowrocław).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 261 948,02 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 sierpnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 091581150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. ks. Piotra Wawrzyniaka 33

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48523564304

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.glonek@pgkimino.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pgkimino.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Prowadzenie składowiska odpadów, produkcja kompostu, biogazu, inne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i podawanie posiłków dla gości Hotelu Park,

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-52959cff-3ee7-4181-88ff-3ad9329e7a13

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407569

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388912

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na przygotowywaniu i wydawaniu posiłków dla gości hotelowych, w tym w szczególności śniadań, lunche itp. w obiekcie hotelowym, prowadzonym przez Zamawiającego. Specyfika przedmiotu zamówienia jest ściśle związana z funkcjonowaniem hotelu jako jednego, zintegrowanego obiektu świadczącego usługi noclegowe, ale i w założeniu gastronomiczne. Na terenie obiektu hotelowego prowadzona jest bowiem restauracja przez Pana Macieja Jendrasiaka (Prezesa Spółki M&A Gastro i Catering System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością). Restauracja ta posiada odpowiednie zaplecze gastronomiczne, wyposażenie, pomieszczenia oraz infrastrukturę niezbędną do przygotowywania i serwowania posiłków dla gości Zamawiającego. W celu zapewnienia gościom hotelowym śniadań, które są wliczone w cenę doby hotelowej wymagane jest zawarcie umowy z ww. Wykonawcą.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZP.11/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

242544,46 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług restauracyjnych dla gości Hotelu Park mieszczącym się przy ulicy Świętokrzyskiej 107 w Inowrocławiu.
W zakres usługi wchodzą:
a) śniadania w formie szwedzkiego stołu (wliczone w dobę hotelową) w ilości ok. 5.000 szt.,
b) lunche w ilości ok. 2.300 szt.,
c) lunche w formie sushi w ilości ok. 100 szt.,
d) posiłki promocyjne w ilości ok. 2.000 szt.

4.5.3.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

M&A GASTRO i Catering System Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562786221

7.3.3)Ulica

ul. Świętokrzyska 107

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

261948,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-08-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 261 948 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: M&A GASTRO i Catering System Spółka z o.o. (Inowrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.