Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
346 000 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena90%Zwiększenie wysokości kary umownej10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BZP.271.21.2026 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP nr 15 w Tarnowskich Górach

Zamawiający Gmina Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „BZP.271.21.2026 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP nr 15 w…”, wybierając ofertę wykonawcy OLTERM Spółka z o.o. Wartość umowy: 346 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Tarnowskie GóryTarnowskie Góry, Śląskie (powiat Tarnogórski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
346 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy OLTERM Spółka z o.o. (Tarnowskie Góry), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 346 000,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TARNOWSKIE GÓRY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 4

1.5.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.5.3.)Kod pocztowy

42-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.tgory.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.tarnowskiegory.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://tarnowskiegory.logintrade.net/zapytania_email,234933,119f5cb90a2cb8632e0d42d01a5da332.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BZP.271.21.2026 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP nr 15 w Tarnowskich Górach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3dec7b50-e7e9-4599-9975-cb8102e233b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407482

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039017/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.12 Przebudowa pochylni dla osób ze szczególnymi potrzebami w Szkole Podstawowej nr 15 w Tarnowskich Górach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00326179

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.21.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

265993,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana obejmująca swym zakresem remont pochylni przed Szkołą Podstawową nr 15 przy ul. Litewskiej 6 w Tarnowskich Górach. Obecna konstrukcja jest w złym stanie, a obiekt musi być przystosowany do aktualnych przepisów.

4.5.3.)Główny kod CPV

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

346000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

346000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

346000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

OLTERM Spółka z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452545971

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

346000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45214210-5Roboty budowlane w zakresie szkół p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tarnowskie Góry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 346 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45214210-5 (Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: OLTERM Spółka z o.o. (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.