Unieważniono wszystkie części postępowania2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Termin gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

,,Inwentaryzacja granic pasa drogowego w ramach projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0’’

Zamawiający Powiat Golubsko-dobrzyński (Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „,,Inwentaryzacja granic pasa drogowego w ramach projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0’’”. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 2 części postępowania. Powód: Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 PrZamPubl zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę,…. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT GOLUBSKO-DOBRZYŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871118550

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac 1000-lecia 25

1.5.2.)Miejscowość

Golub-Dobrzyń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-400

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL616 - Grudziądzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

l.mazurkiewicz@golub-dobrzyn.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.golub-dobrzyn.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/sp_golub_dobrzyn

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

,,Inwentaryzacja granic pasa drogowego w ramach projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0’’

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7622802-fe0c-484e-bc7b-741103a8ea87

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407442

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00077396/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Inwentaryzacja granic pasa drogowego w ramach projektu Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie realizowane jest w ramach „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, nr FEKP.01.02-IZ.00-0001/25, Priorytet 1. Fundusze Europejskie na rzecz wzrostu innowacyjności i konkurencyjności regionu, Działanie 1.2 Cyfrowy region, w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00388073

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Znak sprawy: ZP.272.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

68307,32 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Niniejsze postępowanie dotyczy realizacji projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, nr FEKP.01.02-IZ.00-0001/25, Priorytet 1. Fundusze Europejskie na rzecz wzrostu innowacyjności i konkurencyjności regionu, Działanie 1.2 Cyfrowy region, Cel szczegółowy Czerpanie korzyści z cyfryzacji dla obywateli, przedsiębiorstw, organizacji badawczych i instytucji publicznych, realizowanego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, w kwocie 29 291 520,81 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizacja całego projektu podzielona została na Etapy. Zamawiający przewiduje realizację ww. projektu w ramach kilku odrębnych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, obejmujących różne obszary terytorialne na terenie Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej, kilku albo wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które jeden wykonawca może złożyć ofertę.
4. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wykonawcy może zostać udzielone zamówienie w odniesieniu do jednej, kilku albo wszystkich części zamówienia.
5. Każda część zamówienia będzie oceniana odrębnie, zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SWZ.
6. Zamawiający jednocześnie wskazuje, że postępowanie stanowi jedno z kilku odrębnych postępowań planowanych do realizacji w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, obejmujących różne obszary terytorialne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.

Część I – droga powiatowa nr 1730 C relacji Łobdowo – Wrocki:
Nr działki drogowej (Identyfikator działki): 040503_2.0020.69, 040503_2.0020.199; Obręb ewidencyjny: Wrocki; Liczba punktów i długość drogi: +/- 130 punktów, długość ok 2,90 km. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ - Warunki Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

27170 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Niniejsze postępowanie dotyczy realizacji projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, nr FEKP.01.02-IZ.00-0001/25, Priorytet 1. Fundusze Europejskie na rzecz wzrostu innowacyjności i konkurencyjności regionu, Działanie 1.2 Cyfrowy region, Cel szczegółowy Czerpanie korzyści z cyfryzacji dla obywateli, przedsiębiorstw, organizacji badawczych i instytucji publicznych, realizowanego w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027, w kwocie 29 291 520,81 zł z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Realizacja całego projektu podzielona została na Etapy. Zamawiający przewiduje realizację ww. projektu w ramach kilku odrębnych postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego, obejmujących różne obszary terytorialne na terenie Starostwa Powiatowego w Golubiu-Dobrzyniu.
3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę w odniesieniu do jednej, kilku albo wszystkich części zamówienia. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, na które jeden wykonawca może złożyć ofertę.
4. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które mogą zostać udzielone temu samemu wykonawcy. Wykonawcy może zostać udzielone zamówienie w odniesieniu do jednej, kilku albo wszystkich części zamówienia.
5. Każda część zamówienia będzie oceniana odrębnie, zgodnie z kryteriami oceny ofert określonymi w SWZ.
6. Zamawiający jednocześnie wskazuje, że postępowanie stanowi jedno z kilku odrębnych postępowań planowanych do realizacji w ramach projektu „Infostrada Kujaw i Pomorza 3.0”, obejmujących różne obszary terytorialne Powiatu Golubsko-Dobrzyńskiego.
Część II – droga powiatowa nr 2105 C relacji Wlk. Łąka - Szewa:
Nr działki drogowej (Identyfikator działki): 040504_5.0016.120/1, 040504_5.0016.145, 040504_5.0019.40/1, 040504_5.0021.94, 040504_5.0021.35/4, 040504_5.0021.57/2 ; Obręb ewidencyjny: Pruska Łąka, Szewa, Wielka Łąka; Liczba punktów i długość drogi: +/- 272 punktów, długość ok 5,20 km. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Załącznik nr 9 do SWZ - Warunki Techniczne.

4.5.3.)Główny kod CPV

71354300-7 - Usługi badań katastralnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71355000-1 - Usługi pomiarowe

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

72314000-9 - Usługi gromadzenia oraz scalania danych

4.5.5.)Wartość części

56848 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 PrZamPubl zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

55350 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55350 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z treścią art. 255 pkt 3 PrZamPubl zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

105780 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

105780

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Golubsko-dobrzyński prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Golub-Dobrzyń.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71354300-7 (Usługi badań katastralnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.