Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

Zamawiający Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

28 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    25 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Zmiana ogłoszenia

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Zmiana ogłoszenia

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowyBieżące

    26 sierpnia 2026

  6. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 471219736

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kniaziewicza 1/5

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

91-347

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubliczne@bieganski.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bieganski.com.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9640df54-fbda-11ee-b016-82aaee56c84c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407438

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

134340-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP 6/24 Dostawa sprzętu anestezjologicznego jednorazowego użytku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1 Przetwornik do pomiaru rzutu serca metodą APCO z liniami przyłączeniowymi i zaworem płuczącym, z podwójnym wyprowadzeniem sygnału modułu ciśnienia tętniczego systemów Mindray PM-6000 lub Bene View T8. szt. 250
2 Czujnik do pomiaru ciśnienia metodą bezpośrednią z zamkniętym system do pobierania krwi tętniczej, wyposażony
przetwornik w blokowaną strzykawkę o pojemności min.10 ml, zawór sterujący, dren przepłukiwania, dren pacjenta długości min. 120 cm oraz 2 porty bezigłowe do pobierania próbek zlokalizowany nie dalej niż 40 cm od końca linii pacjenta. szt. 100
3 System zamkniętego pobierania próbek krwi tętniczej, wyposażony w blokowaną strzykawkę, zawór sterujący, dren przepłukiwania, dren pacjenta długości min. 120 cm oraz co najmniej 1 port do pobierania próbek zlokalizowany nie dalej niż 50 cm od końca linii pacjenta. szt. 500
4 Jednorazowe kaniule do systemu zamkniętego pobierania próbek krwi. szt. 25 000

3.9.)Główny kod CPV

33171100-0 - Przyrządy do anestezji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-05-07

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-05-07 do 2026-05-06

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

142217399

4.3.3.)Ulica

Al. Jerozolimskie 94

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-807

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

490428,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

306764-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Zmiana przewidziana w umowie - przedłużenie okresu trwania umowy w sytuacji nie wykorzystania jej wartości

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedłużenie okresu obowiązywania umowy nie dłużej niż do 06.08.2026r.

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

342718,56 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33171100-0Przyrządy do anestezji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. Dr Wł. Biegańskiego w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33171100-0 (Przyrządy do anestezji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.