Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadcz. usł. poleg. na wykon. kompleks. obsługi serwis. (kalibracja, przygotow. do legalizacji/wzorcow., przegląd techn., konserwacja i ewentualna naprawa) (...)

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. (Gorzów Wielkopolski, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadcz. usł. poleg. na wykon. kompleks. obsługi serwis. (kalibracja, przygotow. do…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.Gorzów Wielkopolski, Lubuskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowyBieżące

    26 sierpnia 2026

  2. Wykonanie umowy

    26 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210221508

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kwiatowa 10

1.4.2.)Miejscowość

Gorzów Wielkopolski

1.4.3.)Kod pocztowy

66-400

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@go.policja.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.lubuska.policja.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d28f8c5e-46b5-438b-a3c2-2240d0124777

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407416

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

451299-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadcz. usł. poleg. na wykon. kompleks. obsługi serwis. (kalibracja, przygotow. do legalizacji/wzorcow., przegląd techn., konserwacja i ewentualna naprawa) (...)

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług polegających na wykonaniu kompleksowej obsługi serwisowej (kalibracja, przygotowanie do legalizacji/wzorcowania, przegląd techniczny, konserwacja i ewentualna naprawa) testerów trzeźwości urządzeń do badania zawartości alkoholu w organizmie, urządzeń do wykrywania substancji narkotycznych w ślinie, wideorejestratorów i mierników prędkości wraz z uzyskaniem świadectwa legalizacji/wzorcowania z Urzędu Miar lub akredytowanego laboratorium badawczego, świadectwa, certyfikatu przeglądu technicznego w zakresie cz. II pn. Część II Urządzenia do badania zawartości alkoholu w organizmie Drager, Alco-True

3.9.)Główny kod CPV

50410000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej, badawczej i kontrolnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

36 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

LABSTAND Przedsiebiorstwo Produkcyjno-Usługowe Małgorzata Bebejewska

4.3.4.)Miejscowość

Poznań

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

nr publikacji ogłoszenia: 660151-2024 Dz.U. S: 212/2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-06

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zawarcie Aneksu nr 1 w dniu 15.04.2026r. do umowy celem zachowania ciągłości realizacji przedmiotowych usług (zwiększenie wartości o 9,98%)

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

pierwotna wartość umowy została zwiększona łącznie o 9,98%

5.4.6.)Wartość zmiany

4291,40

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

45719,10 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50410000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie Wlkp. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzów Wielkopolski.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50410000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji aparatury pomiarowej. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.