Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Krzysztof Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK"

Wartość umowy
18 450 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
15 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 18 450 zł – 32 019 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

BZP.271.60.2026 Wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Wykonanie wewnętrznej instalacji co w lokalu położonym przy ul. Rynek 3 w Nowym Sączu”.

Zamawiający Miasto Nowy Sącz (Nowy Sącz, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „BZP.271.60.2026 Wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania…”, wybierając ofertę wykonawcy Marek Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK ". Wartość umowy: 18 450 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto Nowy SączNowy Sącz, Małopolskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
18 450 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Marek Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK " (Nowy Sącz), wspólnie z: Krzysztof Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK".

  • 2

    UmowaWartość umowy: 18 450,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 18 450,00 zł do 32 019,36 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Nowy Sącz

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Miasta Nowego Sącza

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893167

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Nowy Sącz

1.5.3.)Kod pocztowy

33-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@nowysacz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nowysacz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nowysacz; https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,288947,ogloszeniaozamowieniach

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

BZP.271.60.2026 Wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Wykonanie wewnętrznej instalacji co w lokalu położonym przy ul. Rynek 3 w Nowym Sączu”.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1743b886-eea1-4715-8614-5b42022164a1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407333

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00323332

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.60.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

29196,06 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót niezbędnych do oddania przewidzianego umową zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Wykonanie wewnętrznej instalacji co w lokalu położonym przy ul. Rynek 3 w Nowym Sączu”.
II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji inwestycji zostały określone w Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18450,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32019,36 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18450,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Marek Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK "

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Krzysztof Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 734 351 97 80

7.3.4)Miejscowość

Nowy Sącz

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18450,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45333000-0Roboty instalacyjne gazowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Nowy Sącz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nowy Sącz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 18 450 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45333000-0 (Roboty instalacyjne gazowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marek Chomoncik wspólnik spółki cywilnej: Technika Grzewcza i Sanitarna "CHOMONCIK " (Nowy Sącz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.