Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
33 480 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 22 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 33 480 zł – 43 716 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia pojazdu zastępczego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOWÓZ UCZNIA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W ŁOBŻENICY

Zamawiający Gmina Miasto Złotów (Złotów, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „DOWÓZ UCZNIA Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ SPECJALNEJ W ZESPOLE SZKÓŁ W…”, wybierając ofertę wykonawcy „TELE – BUS” Sławomir Urbanek. Wartość umowy: 33 480 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasto ZłotówZłotów, Wielkopolskie (powiat Złotowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
33 480 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy „TELE – BUS” Sławomir Urbanek (Krajenka), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 33 480,35 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 33 480,35 zł do 43 715,51 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail