Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
211 946 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2
    Energoprojekty sp z o.o.· Białystok
    Wartość umowy
    97 000 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 3
    Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.· Lublin
    Wartość umowy
    25 232 zł
    7 ofert
  3. Umowa zawarta
    Część 4
    Energoprojekty sp z o.o.· Białystok
    Wartość umowy
    29 000 zł
    7 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 5
    Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.· Lublin
    Wartość umowy
    23 238 zł
    7 ofert
  5. Umowa zawarta
    Część 6
    Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o· Lublin
    Wartość umowy
    18 362 zł
    7 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 7
    Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.· Lublin
    Wartość umowy
    19 114 zł
    9 ofert
Oferty w postępowaniu
43 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów

Zamawiający Gmina Łochów (Łochów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy, rozbudowy i termomodernizacji…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 211 946 zł. Złożono 43 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁochówŁochów, Mazowieckie (powiat Węgrowski →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
211 946 zł
Liczba ofert
43 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Energoprojekty sp z o.o. (części 2, 4); Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o. (części 3, 5, 7); Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 211 946,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 43 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Łochów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582090

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Pokoju 75

1.5.2.)Miejscowość

Łochów

1.5.3.)Kod pocztowy

07-130

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@gminalochow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminalochow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1597e2e9-78c3-4630-883e-5a3b26f29087

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1597e2e9-78c3-4630-883e-5a3b26f29087

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407180

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00031882/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów (OSP Gwizdały, SP nr 2, swietlice)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00095237

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WOA.271.1.3.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

279500 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 1 – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej rozbudowy budynku OSP w Gwizdałach w ramach zadania w budżecie pn.: „Rozbudowa budynku OSP w Gwizdałach”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

79500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 2 – Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej termomodernizacji budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Łochowie w ramach zadania w budżecie pn.: „Termomodernizacja budynku SP nr 2 w Łochowie”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

53200,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 3 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy świetlicy w Łojewie w ramach zadania w budżecie pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w Łojewie – Sołectwo Łojew”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

19600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 4 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej zagospodarowania terenu działki w Twarogach w ramach zadania w budżecie pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Twarogi wraz z zagospodarowaniem terenu”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

19600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 5 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy świetlicy w Zagrodnikach w ramach zadania w budżecie pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w Zagrodnikach – Sołectwo Zagrodniki”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

19600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 6 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej budowy świetlicy w Zambrzyńcu w ramach zadania w budżecie pn.: „Budowa świetlicy wiejskiej w miejscowości Zambrzyniec – Sołectwo Zambrzyniec”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

19600,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest usługa opracowania dokumentacji projektowo-kosztorysowych budowy, rozbudowy i termomodernizacji budynków użyteczności publicznej w gminie Łochów.
2. Część 7 - Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej modernizacji (przebudowy) budynku po byłym domu nauczyciela w Kalinowcu w ramach zadania w budżecie pn.: „Modernizacja budynku po byłym domu nauczyciela na działce nr 138/1 w miejscowości Kalinowiec na potrzeby Świetlicy Wiejskiej- Sołectwo Kalinowiec”.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ.
4. Wykonawca zobowiązany jest do wykonania przedmiotu zamówienia zgodnie z SWZ oraz załączonymi do niej dokumentami, złożoną ofertą, obowiązującymi przepisami prawa, normami i sztuką budowlaną.
5. Opis wymagań zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają projektowane postanowienia umowy stanowiące załącznik nr 8 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.5.)Wartość części

68400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

97000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178350 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

97000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Energoprojekty sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361242019

7.3.3)Ulica

Opolska 15

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-549

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

97000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25232,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99630 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25232,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389617437

7.3.3)Ulica

Zemborzycka 53 lokal 10

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-445

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25232,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99630 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Energoprojekty sp z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 361242019

7.3.3)Ulica

Opolska 15

7.3.4)Miejscowość

Białystok

7.3.5)Kod pocztowy

15-549

7.3.6.)Województwo

podlaskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23238,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99630,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23238,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389617437

7.3.3)Ulica

Zemborzycka 53 lokal 10

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-445

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23238,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18362,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99630,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18362,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389617437

7.3.3)Ulica

Zemborzycka 53 lokal 10

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-445

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18362 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

19114,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178350,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

19114 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 389617437

7.3.3)Ulica

ul. Zemborzycka 53 lokal 10

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-445

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

19114 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

240 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71200000-0Usługi architektoniczne i podobne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
245 138 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
166 250 zł587 604 zł
Rozstęp międzykwartylowy
421 354 zł
Źródło próbki
CPV 71200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
166 250 zł
Mediana
245 138 zł
Górny kwartyl
587 604 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łochów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łochów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 211 946 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71200000-0 (Usługi architektoniczne i podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Energoprojekty sp z o.o. (Białystok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.