Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózku inwalidzkim dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

Zamawiający Powiat Bydgoski (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BydgoskiBydgoszcz, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 545 395 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

POWIAT BYDGOSKI

1.2.)Oddział zamawiającego

STAROSTWO POWIATOWE W BYDGOSZCZY

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350620

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Juliusza Słowackiego 3

1.4.2.)Miejscowość

Bydgoszcz

1.4.3.)Kod pocztowy

85-008

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.7.)Numer telefonu

52-58-35-400

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@powiat.bydgoski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.bydgoski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-68645c63-18a9-416a-b0f6-4d7d0fc9a700

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00407106

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00305679

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

projekt współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III. Nazwa projektu: "Likwidacja barier transportowych poprzez zakup pojazdu przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie”

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup mikrobusa 9-osobowego dostosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami w tym na wózku inwalidzkim dla Domu Pomocy Społecznej w Bożenkowie

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego, nieużywanego, wolnego od wad fizycznych i prawnych mikrobusa dziewięcioosobowego przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, w tym na wózkach inwalidzkich, wraz z kompletem dokumentów umożliwiających jego rejestrację i użytkowanie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Realizacja zadania ma na celu zapewnienie Zamawiającemu bezpiecznego, komfortowego i w pełni przystosowanego do potrzeb osób z niepełnosprawnościami środka transportu w postaci fabrycznie nowego, wolnego od wad fizycznych i prawnych mikrobusu 9‑osobowego, umożliwiającego przewóz jednej osoby poruszającej się na wózku inwalidzkim, wraz z urządzeniami umożliwiającymi wjazd i wyjazd wózka, systemem mocowania wózka oraz pełnym wyposażeniem gwarancyjno‑serwisowym i ubezpieczeniowym.

3.9.)Główny kod CPV

34114400-3 - Minibusy

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

34110000-1 - Samochody osobowe

34114300-2 - Pojazdy opieki socjalnej

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

66514000-6 - Usługi ubezpieczenia towaru i usługi ubezpieczeniowe dotyczące transportu

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Carrara Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9462292869

4.3.3.)Ulica

ul. Lwowska 1

4.3.4.)Miejscowość

Lublin

4.3.5.)Kod pocztowy

20-128

4.3.6.)Województwo

lubelskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

188400 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00373746/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

188400 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Fa 2SNR/00193/2026 opłacona dnia 03.08.2026r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114400-3Minibusy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
545 395 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
298 690 zł1 068 291 zł
Rozstęp międzykwartylowy
769 601 zł
Źródło próbki
CPV 34114· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
298 690 zł
Mediana
545 395 zł
Górny kwartyl
1 068 291 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Bydgoski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bydgoszcz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114400-3 (Minibusy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.