Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
USŁUGI TRANSPORTOWE I ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE REKULTYWACJA TERENU TADEUSZ BEDNARZ· Niskomikrofirma
Wartość umowy
170 000 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 170 000 zł – 327 696 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Golce”

Zamawiający Gmina Jarocin (Jarocin, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w miejscowości Golce”, wybierając ofertę wykonawcy USŁUGI TRANSPORTOWE I ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE REKULTYWACJA TERENU TADEUSZ BEDNARZ. Wartość umowy: 170 000 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina JarocinJarocin, Podkarpackie (powiat Niżański →)opublikowano 26 sierpnia 2026
Wartość umowy
170 000 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 sierpnia 2026

    9 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy USŁUGI TRANSPORTOWE I ZMECHANIZOWANE ROBOTY ZIEMNE REKULTYWACJA TERENU TADEUSZ BEDNARZ (Nisko), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 170 000,00 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 170 000,00 zł do 327 696,45 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail