Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Sukcesywna dostawa artykułów elektrycznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego

Zamawiający Uniwersytet Gdański (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa artykułów elektrycznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet GdańskiGdańsk, Pomorskieopublikowano 26 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 361 835 zł
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET GDAŃSKI

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001330

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. prof. Marii Janion 7

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-309

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatdzp@ug.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ug.edu.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-25a326bd-3536-11ef-8a31-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406962

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00388458

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Zgodnie z załącznikiem nr 7 do SWZ

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa artykułów elektrycznych dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa artykułów elektrycznych, zwanych dalej „artykułami” dla jednostek organizacyjnych Uniwersytetu Gdańskiego.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1a do SWZ – formularzu przedmiotowo-cenowym.
4. Pod pojęciem „sukcesywnej dostawy” należy rozumieć dokonywanie etapami zamówień częściowych składanych drogą elektroniczną, poprzez wewnętrzny system zamówień Uniwersytetu Gdańskiego (tzw. sklep UG), przez poszczególne jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego.
5. Miejscem dostawy artykułów będą jednostki organizacyjne Uniwersytetu Gdańskiego wskazane każdorazowo w zamówieniach składanych drogą elektroniczną za pośrednictwem systemu zamówień wewnętrznych (sklep UG). W związku z tym przy wycenie oferty Wykonawca powinien wziąć pod uwagę adresy jednostek organizacyjnych UG oraz wskazane przez Zamawiającego w załączniku nr 5 do SWZ adresy punktów kancelaryjnych.
6. Zamawiający wymaga gwarancji na artykuły na okres 24 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte są w § 7 Projektu umowy - załącznik nr 4 do SWZ.
7. Zamawiający informuje, że ilości poszczególnych pozycji artykułów, wskazane w załączniku nr 1a do SWZ, są ilościami prognozowanymi (szacunkowymi) nie wiążącymi dla Zamawiającego. Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilości artykułów wskazanych w załączniku nr 1a do SWZ, co nie będzie stanowić zmiany umowy. Rzeczywista ilość poszczególnych artykułów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego,
a łączne wynagrodzenie brutto Wykonawcy nie przekroczy łącznej ceny oferty.
8. Zamawiający zastrzega sobie prawo do rezygnacji z części zamówienia poprzez rezygnację maksymalnie o 20% wartości brutto wynagrodzenia Wykonawcy określonego w umowie. W tym przypadku Wykonawcy nie przysługują roszczenia odszkodowawcze wobec Zamawiającego. Przewidziana rezygnacja spowoduje odpowiednią zmianę ostatecznej wartości wynagrodzenia należnego Wykonawcy. Skorzystanie z prawa do rezygnacji, o którym mowa powyżej, nie stanowi zmiany umowy.
9. Zamawiający informacyjnie podaje, że w trakcie realizacji umowy mogą wystąpić zamówienia, które będą opłacane z projektów unijnych, zagranicznych i krajowych – Wykaz projektów zawiera załącznik nr 7 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowo-Usługowa OLMAG Krzysztof Bartnicki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9580035125

4.3.3.)Ulica

ul. Wejherowska 3

4.3.4.)Miejscowość

Chwaszczyno

4.3.5.)Kod pocztowy

80-209

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

278554,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00475928/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-04-10

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

278461,54 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31000000-6Maszyny, aparatura, urządzenia i wy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
361 835 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
130 085 zł1 049 443 zł
Rozstęp międzykwartylowy
919 358 zł
Źródło próbki
CPV 31000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
130 085 zł
Mediana
361 835 zł
Górny kwartyl
1 049 443 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Gdański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31000000-6 (Maszyny. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.