Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9072 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 9072 zł – 18 077 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy20%Termin płatności faktury20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNE DOSTAWY JEDNORAZOWYCH ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, HIGIENICZNYCH I DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO

Zamawiający Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu (Bolesławiec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY JEDNORAZOWYCH ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, HIGIENICZNYCH I DROBNEGO SPRZĘTU…”, wybierając ofertę wykonawcy DIATHER PETRUSEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Wartość umowy: 9072 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
9072 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DIATHER PETRUSEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (GDAŃSK), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 072,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 9 072,00 zł do 18 077,48 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

1.3.)Oddział zamawiającego

WSzdNiPCh

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000294190

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Tysiąclecia 30

1.5.2.)Miejscowość

Bolesławiec

1.5.3.)Kod pocztowy

59-700

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

j.kochan@szpitalpsychiatryczny.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpitalpsychiatryczny.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpsychiatryczny.logintrade.net/zapytania_email,232868,a3e49b7f9357171106c093b37ef54cdf.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SUKCESYWNE DOSTAWY JEDNORAZOWYCH ARTYKUŁÓW MEDYCZNYCH, HIGIENICZNYCH I DROBNEGO SPRZĘTU MEDYCZNEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-33ef7089-8bcb-4a9c-9f67-2d8bbe22ccfc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406960

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00285841

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

LA/SPRZĘT/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 1. JEDNORAZOWE, NIECHEMICZNE ARTYKUŁY MEDYCZNE I HEMATOLOGICZNE (1).
Liczba pozycji 33.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141320-9 - Igły medyczne

33141220-8 - Kaniula

33141310-6 - Strzykawki

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

9600,85 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 2. MATERIAŁY MEDYCZNE
Liczba pozycji 54.

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

33141200-2 - Cewniki

33140000-3 - Materiały medyczne

22993000-7 - Papier fotoczuły, termoczuły lub termograficzny i tektura

38410000-2 - Przyrządy pomiarowe

4.5.5.)Wartość części

23321,18 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 3. MATERIAŁY OPATRUNKOWE
Liczba pozycji 23.

4.5.3.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141114-2 - Gaza medyczna

33141119-7 - Kompresy

33141112-8 - Plastry

4.5.5.)Wartość części

26152,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 4. PIELUCHOMAJTKI
Liczba pozycji 8.

4.5.3.)Główny kod CPV

33770000-8 - Artykuły higieniczne z papieru

4.5.5.)Wartość części

92350,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET 5. PASKI DO GLUKOMETRÓW
Liczba pozycji 3.

4.5.3.)Główny kod CPV

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

22400,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 5

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9072,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18077,48 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9072,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIATHER PETRUSEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5252517389

7.3.3)Ulica

KU UJŚCIU 19

7.3.4)Miejscowość

GDAŃSK

7.3.5)Kod pocztowy

80-701

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9072,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bolesławiec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9072 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DIATHER PETRUSEWICZ SPÓŁKA KOMANDYTOWA (GDAŃSK). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.