AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Dostawa wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu do badań metodą tomografii komputerowej

Zamawiający Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie (Górno, Podkarpackie) prowadzi postępowanie „Dostawa wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu do badań metodą tomografii…”. Termin składania ofert upływa 8 września 2026, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 914 549 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 września 2026, 09:00
3d 20h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 8 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu do badań metodą tomografii komputerowej.

  • 4

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000291747

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rzeszowska 5

1.5.2.)Miejscowość

Górno

1.5.3.)Kod pocztowy

36-051

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gorno.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gorno.eu

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu do badań metodą tomografii komputerowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-325988f6-6105-4663-a79e-32348d9447f5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406671

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00101266/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.4 Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-325988f6-6105-4663-a79e-32348d9447f5

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

W postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy e-Zamówienia, która jest dostępna pod adresem https://ezamowienia.gov.pl.
2. Korzystanie z Platformy e-Zamówienia jest bezpłatne.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Minimalne wymagania techniczne dotyczące sprzętu używanego w celu korzystania z usług Platformy e-Zamówienia oraz informacje dotyczące specyfikacji połączenia określa Regulamin Platformy e-Zamówienia

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

DZP/26/16/2026

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa następujących wyrobów medycznych

a) Jednorazowe sterylne zestawy wkładów do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrat Stellant CT D (szt. 950); b) Zestawy materiałów zużywalnych wielokrotnego użytku typu "Multi-Patient" do zastosowania z wstrzykiwaczem Medrat Stellant CT D o maksymalnie 12-godzinnym okresie użytkowania (szt. 5); c) Jednorazowy sterylny dren pacjencki do zestawu wkładów typu "Multi-Patient" (szt. 5). Szczegółowy opis oraz żądane ilości zawiera Formularz cenowy – Załącznik nr 2 stanowiący integralną część Formularza oferty. 2. Zaoferowane wkłady/zestawy do automatycznego wstrzykiwacza muszą być kompatybilne ze wstrzykiwaczem kontrastu posiadanym przez Zamawiającego tj. MEDRAD STELLANT CT D - rok prod. 2022 (STELLANT CTWKS SN: 311466). W przypadku zaoferowania produktu innego niż wskazany w karcie gwarancyjnej Zamawiający dopuszcza produkt równoważny kompatybilny ze wskazanym wstrzykiwaczem o parametrach nie gorszych niż wymagane w SWZ.

4.2.6.)Główny kod CPV

33140000-3 - Materiały medyczne

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

najniższa cena

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych
1)Dla oferowanych wyrobów medycznych aktualne dokumenty

a) certyfikat zgodności UE (certyfikat CE) wystawiony przez jednostkę notyfikującą oraz deklaracja zgodności producenta; b) aktualne zgłoszenie do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienie Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dla oferowanych wyrobów medycznych; 2) Materiały informacyjne (opisy, katalogi producenta) oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi (o ile występują) – w języku polskim - potwierdzające spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ – (Formularz cenowy). W materiałach należy wskazać, której pozycji formularza dotyczą; 3) Pisemne oświadczenie producenta oferowanych wyrobów lub jego autoryzowanego przedstawiciela o ile w dokumentach, o których mowa w ust. 2 brak potrzebnych informacji, potwierdzające bezwarunkową, bezpieczną i mechaniczną kompatybilność oferowanych wkładów oraz zestawów z wstrzykiwaczem kontrastu Zamawiającego – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 4) Próbki oferowanego asortymentu: - W ilościach po jednej sztuce/zestawie zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (Formularz cenowy) składane w celu sprawdzenia zgodności oferowanych artykułów z opisem przedmiotu zamówienia. Próbki należy opisać podając numer pozycji w formularzu cenowym oraz nazwę Wykonawcy.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty
1)Dla oferowanych wyrobów medycznych aktualne dokumenty

a) certyfikat zgodności UE (certyfikat CE) wystawiony przez jednostkę notyfikującą oraz deklaracja zgodności producenta; b) aktualne zgłoszenie do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienie Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dla oferowanych wyrobów medycznych; 2) Materiały informacyjne (opisy, katalogi producenta) oferowanego przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi (o ile występują) – w języku polskim - potwierdzające spełnienie wymagań określonych przez Zamawiającego w Załączniku nr 2 do SWZ – (Formularz cenowy). W materiałach należy wskazać, której pozycji formularza dotyczą; 3) Pisemne oświadczenie producenta oferowanych wyrobów lub jego autoryzowanego przedstawiciela o ile w dokumentach, o których mowa w ust. 2 brak potrzebnych informacji, potwierdzające bezwarunkową, bezpieczną i mechaniczną kompatybilność oferowanych wkładów oraz zestawów z wstrzykiwaczem kontrastu Zamawiającego – wzór oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ; 4) Próbki oferowanego asortymentu: - W ilościach po jednej sztuce/zestawie zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ (Formularz cenowy) składane w celu sprawdzenia zgodności oferowanych artykułów z opisem przedmiotu zamówienia. Próbki należy opisać podając numer pozycji w formularzu cenowym oraz nazwę Wykonawcy.

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

1. Pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia;
2. Oświadczenie Wykonawcy o niepodleganiu wykluczeniu (wzór oświadczenia na druku oferty).

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zmian zawartej umowy w następujący sposób

1) zmiana terminu wykonania umowy w przypadku: a) wystąpienia siły wyższej w rozumieniu KC uniemożliwiającej wykonanie zamówienia o okres trwania siły wyższej i czasu niezbędnego na usunięcie jej skutków, b) wystąpienia zmian powszechnie obowiązujących przepisów prawa w zakresie mającym wpływ na termin realizacji umowy, c) wystąpienie wstrzymania dostaw przez Zamawiającego z przyczyn niezależnych od Wykonawcy o czas na jaki dostawy zostały wstrzymane, 2) zmiana ceny umowy w przypadku: a) zmiany stawki podatku VAT, zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, 2. Zmiany ceny w oparciu o klauzule waloryzacyjne zawarte w § 14 projektu umowy.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-04 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://ezamowienia.gov.pl/. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem zakładki „Oferty/wnioski”, widocznej w podglądzie postępowania po zalogowaniu się na konto Wykonawcy. Po wybraniu przycisku „Złóż ofertę” system prezentuje okno składania oferty umożliwiające przekazanie dokumentów elektronicznych, w którym znajdują się dwa pola drag&drop („przeciągnij” i „upuść”) służące do dodawania plików

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-04 09:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
914 549 zł
Próbka: 170 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
374 939 zł2 613 358 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 238 420 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
374 939 zł
Mediana
914 549 zł
Górny kwartyl
2 613 358 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 08.09.2026, 09:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Szpital Chorób Płuc i Opieka Długoterminowa im. św. Jana Pawła II w Górnie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Górno.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.