Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 6 częściach6 części
Łączna wartość umów
772 706 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Cz. 1 – przygotowanie posiłków i ich dostarczanie do Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Toruńska 46 – 48
    Wartość umowy
    155 032 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Cz. 2 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7
    Wartość umowy
    64 307 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Cz. 3 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 8, ul. Władysława Łokietka 3
    Wartość umowy
    215 393 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Cz. 4 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Stanisława Przybyszewskiego 119
    Wartość umowy
    95 016 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Cz. 5 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 14, ul. Ignacego Daszyńskiego 29
    Wartość umowy
    171 803 zł
    4 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Cz. 6 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 16, ul. Zygmunta Kurka 16
    Wartość umowy
    71 155 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe kucharza20%Odległość miejsca przygotowywania posiłków od szkoły20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie i dostarczenie posiłków do inowrocławskich szkół podstawowych od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.

Zamawiający Miasto Inowrocław (Inowrocław, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie i dostarczenie posiłków do inowrocławskich szkół podstawowych od 1 września…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 772 706 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Miasto InowrocławInowrocław, Kujawsko-Pomorskie (powiat Inowrocławski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
772 706 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Piotr Cabański Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Usługowe (części 1, 5); P.P.H.U ,,Tomek,, Tomasz Tomczak (części 2, 4, 6); Kuchnia i Catering "DOBRY SMAK" Adriana Pawnuk (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 772 706,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Inowrocław

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 092350725

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

al. Ratuszowa 36

1.5.2.)Miejscowość

Inowrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

88-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL617 - Inowrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

52 35 55 250

1.5.8.)Numer faksu

52 35 55 233

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@inowroclaw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.inowroclaw.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://inowroclaw.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przygotowanie i dostarczenie posiłków do inowrocławskich szkół podstawowych od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8d823050-613f-4270-9a32-1b2dd0bc532f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406589

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00095271/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.13 Przygotowanie i dostarczenie posiłków do inowrocławskich szkół podstawowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00326618

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZZP.271.1.32.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 1 – przygotowanie posiłków i ich dostarczanie do Szkoły Podstawowej nr 1, ul. Toruńska 46 – 48

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

128800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 2 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 5, ul. Stanisława Kiełbasiewicza 7

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

119600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 3 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 8, ul. Władysława Łokietka 3

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

165600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 4 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr Szkoła Podstawowa nr 10, ul. Stanisława Przybyszewskiego 119

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.5.)Wartość części

92000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 5 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 14, ul. Ignacego Daszyńskiego 29

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

184000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cz. 6 - przygotowanie posiłków i ich dostarczenie do Szkoły Podstawowej nr 16, ul. Zygmunta Kurka 16

4.5.3.)Główny kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

138000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

155032,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

211431,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

155032,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Cabański Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Usługowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561482861

7.3.3)Ulica

Dworcowa

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

155032,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

64307,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

75125,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

64307,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U ,,Tomek,, Tomasz Tomczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561895758

7.3.4)Miejscowość

Broniewice

7.3.5)Kod pocztowy

88-160

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

64307,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

198883,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258672,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

215393,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kuchnia i Catering "DOBRY SMAK" Adriana Pawnuk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562514793

7.3.3)Ulica

Zajezierna

7.3.4)Miejscowość

Gniewkowo

7.3.5)Kod pocztowy

88-140

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

215393,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

95016,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

133200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

95016 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U ,,Tomek,, Tomasz Tomczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561895758

7.3.4)Miejscowość

Broniewice

7.3.5)Kod pocztowy

88-160

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

95016,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171803 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

224131,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171803,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Piotr Cabański Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Usługowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561482861

7.3.3)Ulica

Dworcowa

7.3.4)Miejscowość

Inowrocław

7.3.5)Kod pocztowy

88-100

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171803,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

71155,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

83125,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

71155,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

P.P.H.U ,,Tomek,, Tomasz Tomczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5561895758

7.3.4)Miejscowość

Broniewice

7.3.5)Kod pocztowy

88-160

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

71155,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 30

Informacje dodatkowe

Na część 3 przedmiotu zamówienia zawarto umowę z Wykonawcą Kuchnia i Catering "DOBRY SMAK" Adriana Pawnuk, ul. Zajezierna 8, 88-140 Gniewkowo, za cenę 215 393,00 zł, ponieważ Wykonawca z najkorzystniejszą ofertą P.P.H.U ,,Tomek,, Tomasz Tomczak , Broniewice 12, 88-160 Janikowo uchylił się od zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55524000-9Usługi dostarczania posiłków do szk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
331 205 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
223 538 zł586 450 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 912 zł
Źródło próbki
CPV 55524000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
223 538 zł
Mediana
331 205 zł
Górny kwartyl
586 450 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Inowrocław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Inowrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 772 706 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55524000-9 (Usługi dostarczania posiłków do szkół). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Piotr Cabański Przedsiębiorstwo Gastronomiczno - Usługowe (Inowrocław). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.