Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
5 558 486 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 5 558 486 zł – 6 667 664 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi30%Wysokość kary umownej za przekroczenie terminu wykonania przedmiotu umowy10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja (remont) drogi powiatowej nr 3121Z na odcinku Gryfice - Łopianów

Zamawiający Powiat Gryficki - Zarząd Dróg Powiatowych (Gryfice, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja (remont) drogi powiatowej nr 3121Z na odcinku Gryfice - Łopianów”, wybierając ofertę wykonawcy POL - DRÓG S.A. Cena wybranej oferty: 5 558 486 zł. Złożono 3 oferty.

Cena wybranej oferty
5 558 486 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy POL - DRÓG S.A. (Drawsko Pomorskie), średnia firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 5 558 486,11 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 5 558 486,11 zł do 6 667 664,49 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail