Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 000 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 221 000 zł – 469 368 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wdrożenie oraz udzielenie licencji do oprogramowania służącego obsłudze procesów zakupowych w ramach Pionu Zakupów Wspólnych

Zamawiający Województwo Mazowieckie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wdrożenie oraz udzielenie licencji do oprogramowania służącego obsłudze procesów…”, wybierając ofertę wykonawcy GAMMASOFT Sp. z o.o. Wartość umowy: 221 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo MazowieckieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
221 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GAMMASOFT Sp. z o.o. (Szczecin).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 000,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 221 000,00 zł do 469 368,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail