Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

WAKACJE 2026 – Wyjazdowe warsztaty rekreacyjne dla dzieci i młodzieży - 40 uczestników projektu „Rodzina”

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II (Zielona Góra, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „WAKACJE 2026 – Wyjazdowe warsztaty rekreacyjne dla dzieci i młodzieży - 40 uczestników…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła IIZielona Góra, Lubuskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 102 083 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970779268

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Podgórna 5

1.4.2.)Miejscowość

Zielona Góra

1.4.3.)Kod pocztowy

65-057

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

68 452 75 90

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

a.stecel@pcpr.powiat-zielonogorski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zielonagora.naszepcpr.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-520d19b4-3ed5-442d-aeeb-5292d3bdb45e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406428

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie na usługi społeczne i inne szczególne usługi: - wartość zamówienia wyrażona w złotych jest mniejsza niż równowartość kwoty 750 000 euro, nie mniejsza jednak niż równowartość kwoty określonej w art. 359 pkt 2 ustawy

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00187084

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Rodzina” – współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Fundusze Europejskie Dla Lubuskiego 2021 – 2027 Priorytet 6. Fundusze Europejskie na wsparcie obywateli, Działanie 6.14 Aktywizacja społeczna, mieszkalnictwo i wsparcie rodziny

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

WAKACJE 2026 – Wyjazdowe warsztaty rekreacyjne dla dzieci i młodzieży - 40 uczestników projektu „Rodzina”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

zorganizowanie wyjazdowych warsztatów rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży – uczestników projektu „Rodzina”. 2. Przedmiot zamówienia nie jest podzielony na części i obejmuje zorganizowanie następującego wyjazdu: Wakacje 2026 – wyjazd rekreacyjny dla dzieci i młodzieży Czas trwania wyjazdu: wyjazd 8 dniowy (7 noclegów) w okresie od 27 czerwca 2026 r. do 31 sierpnia 2026 r. Miejsce: Ośrodek/hotel, w którym zostanie zorganizowany wyjazd - miejscowość nadmorska w województwie zachodniopomorskim, ośrodek/hotel położony max. 800 metrów od morza. Miejscowość oddalona do 350 km od Zielonej Góry (licząc odległość drogową wg GOOGLE MAPS). Liczba osób: 40 małoletnich – dzieci i młodzież z pieczy zastępczej – uczestnicy projektu i 1 pracownik PCPR sprawujący nadzór nad organizacją przedsięwzięcia podczas całego pobytu. Razem 41 osób. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SWZ. 4. Wykonawca może złożyć tylko jedną ofertę. 5. Pozostałe warunki realizacji zamówienia regulują zapisy projektu umowy, która stanowi załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

63515000-2 - Usługi podróżne

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-04-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-07-26 do 2026-08-02

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Moc Biznesu Joanna Pisula

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

022472006

4.3.3.)Ulica

Robotnicza 70J

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

53-608

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

106600,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00222184/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Poprawienie omyłki pisarskiej w zawartej umowie w zakresie wynagrodzenia wykonawcy. W tekście umowy poprawiono oczywistą omyłkę pisarską w zakresie kwoty, dostosowując ją do treści oferty.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

bez zmiany

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

106660,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

Zamawiający dokonał odbioru usługi objętej umową bez uwag i stwierdził, że zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z zakresem określonym w umowie - protokół odbioru z 20 sierpnia 2026 r.

Umowa została zmieniona aneksem nr 1 z z 20 sierpnia 2026 r. Zmiana miała charakter nieistotny. W tekście umowy poprawiono oczywistą omyłkę pisarską w zakresie kwoty, dostosowując ją do treści oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
102 083 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
43 945 zł244 639 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 694 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
43 945 zł
Mediana
102 083 zł
Górny kwartyl
244 639 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie im. Jana Pawła II prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zielona Góra.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.