ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

Zamawiający 31 Wojskowy Oddział Gospodarczy (Zgierz, Łódzkie) prowadził postępowanie „DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH”. Termin składania ofert minął 2 września 2026, 10:10. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 31 Wojskowy Oddział GospodarczyZgierz, Łódzkie (powiat Zgierski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 287 878 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
2 września 2026, 10:10
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    25 sierpnia 2026

    Termin ofert: 2 września 2026 10:10

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Kontekst Atlasu

  • KIO z ostatnich 3 lat: Atlas łączy 12 orzeczeń z postępowaniami tego zamawiającego; w 2 sprawach odwołanie uwzględniono, a w 4 oddalono.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

31 Wojskowy Oddział Gospodarczy

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 101067256

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Konstantynowska 85

1.5.2.)Miejscowość

Zgierz

1.5.3.)Kod pocztowy

95-100

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL712 - Łódzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

31wog.zp@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31wog.wp.mil.pl

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c7dfe641-6651-4333-990c-81aa6a76cf46

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00406313

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00088758/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.11 Materiały piśmiennicze, administracyjno-biurowe oraz kalendarze, papier ksero, ciągniony, rolki

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362801

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362801

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl
W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w
tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i
formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za
pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się
komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
Zamawiający dopuszcza, awaryjnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby
uprawnionej do kontaktu
z Wykonawcami: 31wog.zp@ron.mil.pl Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za
pośrednictwem platformazakupowa.pl.
Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie
zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”.
Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie
elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy.
Wykonawca, jako podmiot profesjonalny, ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości przesłanych przez Zamawiającego
bezpośrednio na platformazakupowa.pl, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu
SPAM.
Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i
przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne
umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1,3,
7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu
lokalnego serwera synchronizowanego z zegarem Głównego Urzędu Miar.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Postępowanie prowadzone jest w
języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl
W celu skrócenia czasu udzielenia odpowiedzi na pytania preferuje się, aby komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w
tym wszelkie oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje, przekazywane były za pośrednictwem platformazakupowa.pl i
formularza „Wyślij wiadomość do zamawiającego”.
Za datę przekazania (wpływu) oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich przesłania za
pośrednictwem platformazakupowa.pl poprzez kliknięcie przycisku „Wyślij wiadomość do zamawiającego” po których pojawi się
komunikat, że wiadomość została wysłana do Zamawiającego.
Zamawiający dopuszcza, awaryjnie, komunikację za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres poczty elektronicznej osoby
uprawnionej do kontaktu
z Wykonawcami: 31wog.zp@ron.mil.pl Zamawiający będzie przekazywał Wykonawcom informacje w formie elektronicznej za
pośrednictwem platformazakupowa.pl.
Informacje dotyczące odpowiedzi na pytania, zmiany SWZ, zmiany terminu składania i otwarcia ofert Zamawiający będzie
zamieszczał na platformie w sekcji “Komunikaty”.
Korespondencja, której zgodnie z obowiązującymi przepisami adresatem jest konkretny Wykonawca, będzie przekazywana w formie elektronicznej za pośrednictwem platformazakupowa.pl do konkretnego Wykonawcy.
Wykonawca, jako podmiot profesjonalny, ma obowiązek sprawdzania komunikatów i wiadomości przesłanych przez Zamawiającego
bezpośrednio na platformazakupowa.pl, gdyż system powiadomień może ulec awarii lub powiadomienie może trafić do folderu
SPAM.
Zamawiający, zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 31 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i
przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w
postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie, określa niezbędne wymagania sprzętowo - aplikacyjne
umożliwiające pracę na platformazakupowa.pl tj.:
1) stały dostęp do sieci Internet o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s,
2) komputer klasy PC lub MAC o następującej konfiguracji: pamięć min. 2 GB Ram, procesor Intel IV 2 GHZ lub jego nowsza wersja,
jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 7, Mac Os x 10 4, Linux, lub ich nowsze wersje,
3) zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa, w przypadku Internet Explorer minimalnie wersja 10 0.,
4) włączona obsługa JavaScript,
5) zainstalowany program Adobe Acrobat Reader lub inny obsługujący format plików .pdf,
6) szyfrowanie na platformazakupowa.pl odbywa się za pomocą protokołu TLS 1,3,
7) oznaczenie czasu odbioru danych przez platformę zakupową stanowi datę

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

89/ZP/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

4

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 - Artykuły papiernicze
Bloki, brystole, etykiety samoprzylepne, papiery samoprzylepne, papiery wizytówkowe, bloki notatnikowe, notesy samoprzylepne, karteczki, zakładki indeksujące, przekładki kartonowe, zeszyty, skoroszyty i inne.

4.2.6.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 40 % wartości zamówienia
podstawowego. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego, Zamawiający powiadomi na piśmie
Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości. Skorzystanie przez
Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy
obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zamówienia dodatkowego
w terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy.
Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym,
zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

W kryterium „Cena” najwyższą liczbę punktów (100) otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę brutto, a każda następna odpowiednio zgodnie z n/w wzorem.
cena brutto oferty najniżej skalkulowanej
Liczba punktów oferty = ------------------------------------ x 100
cena brutto ocenianej oferty

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 - Przechowywanie dokumentów
Teczki, segregatory, skoroszyty, koszulki, ofertówki.

4.2.6.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 40 % wartości zamówienia
podstawowego. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego, Zamawiający powiadomi na piśmie
Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości. Skorzystanie przez
Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy
obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zamówienia dodatkowego
w terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy.
Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym,
zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

W kryterium „Cena” najwyższą liczbę punktów (100) otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę brutto, a każda następna odpowiednio zgodnie z n/w wzorem.
cena brutto oferty najniżej skalkulowanej
Liczba punktów oferty = ------------------------------------ x 100
cena brutto ocenianej oferty

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3 – Artykuły foliowe
Folie, kleje i taśmy klejące

4.2.6.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 40 % wartości zamówienia
podstawowego. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego, Zamawiający powiadomi na piśmie
Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości. Skorzystanie przez
Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy
obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zamówienia dodatkowego
w terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy.
Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym,
zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

W kryterium „Cena” najwyższą liczbę punktów (100) otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę brutto, a każda następna odpowiednio zgodnie z n/w wzorem.
cena brutto oferty najniżej skalkulowanej
Liczba punktów oferty = ------------------------------------ x 100
cena brutto ocenianej oferty

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4 – Drobny sprzęt biurowy
Dziurkacze, zszywacze, zszywki, datowniki, organizery na biurko.

4.2.6.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Zamawiający uprawniony jest do realizacji zwiększonego zakresu umowy, maksymalnie do 40 % wartości zamówienia
podstawowego. W przypadku potrzeby skorzystania z zamówienia opcjonalnego, Zamawiający powiadomi na piśmie
Wykonawcę o asortymencie, który będzie przedmiotem zamówienia opcjonalnego oraz o jego ilości. Skorzystanie przez
Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego skorzystanie rodzi po stronie Wykonawcy
obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. Zamawiający powiadomi Wykonawcę o zakresie zamówienia dodatkowego
w terminie do 45 dni od dnia podpisania umowy.
Realizacja zamówienia opcjonalnego nastąpi po takich samych cenach jednostkowych, jak w zamówieniu podstawowym,
zgodnie z ofertą złożoną przez Wykonawcę.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

W kryterium „Cena” najwyższą liczbę punktów (100) otrzyma oferta zawierająca najniższą cenę brutto, a każda następna odpowiednio zgodnie z n/w wzorem.
cena brutto oferty najniżej skalkulowanej
Liczba punktów oferty = ------------------------------------ x 100
cena brutto ocenianej oferty

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Nie

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Oświadczenie Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 5 ustawy PZP, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów, z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę lub ofertę częściową albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz
z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej. Wzór oświadczenia, o którym mowa stanowi Załącznik nr 7 do SWZ.
Oświadczenie w celu potwierdzenia aktualności informacji przedstawionych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust.1 ustawy PZP - zgodnie z Załącznikiem nr 8 do SWZ.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH
(PRODUKTY RÓWNOWAŻNE)
ZADANIE NR 5 POZYCJE 42, 43

9. INFORMACJA O PRZEDMIOTOWYCH ŚRODKACH DOWODOWYCH
(PRODUKTY RÓWNOWAŻNE)
ZADANIE NR 5 POZYCJE 42, 43

9. Zamawiający żąda, by Wykonawca złożył wraz z ofertą przedmiotowe środki dowodowe, w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi
w dokumentach zamówienia, jeżeli oferuje produkt równoważny.

10. Jeżeli Wykonawca oferuje produkt wskazany przez Zamawiającego jako przykładowy model, zobowiązany jest do wstawienia znaku „x” w kolumnach 11 i 12.

11. Nazwy własne (przykładowy model), który pojawia się w Załączniku nr 1 do SWZ – formularzu cenowym (poz.42, 43), określa minimalny standard jakości przyjętego produktu. Wykonawcy mogą zaproponować inne produkty z zachowaniem równoważnych parametrów określonych w dokumentacji niniejszego postępowania.

12. Przy zastosowaniu rozwiązań równoważnych Wykonawca musi udowodnić, że spełniają one wszystkie wymogi co do jakości, standardu, itp. przedstawiając odpowiednie deklaracje zgodności, certyfikaty, świadectwa dopuszczenia, oświadczenia producenta czy karty katalogowe producenta oferowanego produktu.

13. Wykazanie, że oferowane przez Wykonawcę rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego powinno nastąpić w złożonej ofercie tj.: Wykonawca obowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wraz z ofertą odpowiedni dokument, w którym będą zawarte informacje potwierdzające spełnienie wymagań wyrobów (asortymentu) zawartych w OPZ.

14. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych na zasadach określonych w art. 107 ustawy PZP.

10. Jeżeli Wykonawca oferuje produkt wskazany przez Zamawiającego jako przykładowy model, zobowiązany jest do wstawienia znaku „x” w kolumnach 11 i 12.

11. Nazwy własne (przykładowy model), który pojawia się w Załączniku nr 1 do SWZ – formularzu cenowym (poz.42, 43), określa minimalny standard jakości przyjętego produktu. Wykonawcy mogą zaproponować inne produkty z zachowaniem równoważnych parametrów określonych w dokumentacji niniejszego postępowania.

12. Przy zastosowaniu rozwiązań równoważnych Wykonawca musi udowodnić, że spełniają one wszystkie wymogi co do jakości, standardu, itp. przedstawiając odpowiednie deklaracje zgodności, certyfikaty, świadectwa dopuszczenia, oświadczenia producenta czy karty katalogowe producenta oferowanego produktu.

13. Wykazanie, że oferowane przez Wykonawcę rozwiązania spełniają wymagania określone przez Zamawiającego powinno nastąpić w złożonej ofercie tj.: Wykonawca obowiązany jest dostarczyć Zamawiającemu wraz z ofertą odpowiedni dokument, w którym będą zawarte informacje potwierdzające spełnienie wymagań wyrobów (asortymentu) zawartych w OPZ.

14. Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych na zasadach określonych w art. 107 ustawy PZP.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

przedmiotowe środki dowodowe, w celu potwierdzenia zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami określonymi
w dokumentach zamówienia

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy mogą wspólnie ubiegać się o udzielenie zamówienia.
Wykonawcy występujący wspólnie są zobowiązani do ustanowienia pełnomocnika do reprezentowania ich w postępowaniu
albo do reprezentowania ich w postępowaniu i zawarcia umowy w sprawie przedmiotowego zamówienia publicznego.
Należy złożyć pełnomocnictwo opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub osobistym
podpisem elektronicznym przez Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia (mocodawców) lub
cyfrowe odwzorowanie dokumentu papierowego, którego poświadczenia mogą dokonać mocodawcy lub notariusz.
Pełnomocnictwo powinno być załączone do oferty i zawierać w szczególności wskazanie:
- postępowania o zamówienie publiczne, którego dotyczą,
- wszystkich Wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia wymienionych z nazwy z określeniem adresu
siedziby,
- ustanowionego pełnomocnika oraz zakresu jego umocowania.
Wszelka korespondencja dotycząca postępowania prowadzona będzie przez Zamawiającego wyłącznie z pełnomocnikiem.

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Nie

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-02 10:10

8.2.)Miejsce składania ofert

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1362801

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-02 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

do 2026-10-01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 02.09.2026, 10:10. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
31 Wojskowy Oddział Gospodarczy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zgierz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.