Niedźwiedzi Bieg – kompleksowa organizacja imprezy sportowo-rekreacyjnej na terenie Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy pn. Biegaj na Pradze Północ
Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Niedźwiedzi Bieg – kompleksowa organizacja imprezy sportowo-rekreacyjnej na terenie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
01 lipca 2026
Termin ofert: 10 lipca 2026 12:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 sierpnia 2026
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
25 sierpnia 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Praga-Północ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 015259640 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Kłopotowskiego 15 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 03-708 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | ppn.zampubl@um.warszawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pragapn.um.warszawa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00406087 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00405963 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Data końcowa okresu obowiązywania Przed zmianą | 2026-08-27 Po zmianie: 2026-11-27 |
Informacje dodatkowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1. | Szczegóły dotyczące terminu realizacji | Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w terminie od dnia zawarcia (podpisania) umowy do dnia 27.11.2026 r., z zastrzeżeniem, że „Bieg” odbędzie się w dniu 21.11.2026 r. w godz. 8.00-17.00. Szczegółowe informacje dot. terminu wykonania zamówienia zostały określone w umowie oraz opisie przedmiotu zamówienia. |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.