Wynik częściowy: umowy w 5 z 22 części, 17 unieważniono22 części
Łączna wartość umów
108 062 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1PODKŁAD ATYKOROZYJNY NSN: 8010005825318
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2PREPARAT HYDRO SKIP NSN: 7930016693161
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Rozpuszczalny w wodzie WYWOŁYWACZ DO PENETRANTÓW NSN: 6850015874671
    Wartość umowy
    14 133 zł
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4PŁYN DO MYCIA NSN: 6850014855950
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5MLECZKO MAGNEZOWE 355ML
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6ŚRODEK CZYSZCZĄCY NSN: 6850013718048
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7TAŚMA SAMOPRZYLEPNA NSN: 7510011664116
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  8. Unieważniona
    Część 8FARBA NSN: 8010015284857
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  9. Unieważniona
    Część 9FARBA NSN: 8010015284851
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  10. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    14 017 zł
    2 oferty
  11. Unieważniona
    Część 11ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 6850002097231
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  12. Unieważniona
    Część 12FARBA ANTYKOROZYJNA SZARA NSN: 8010011271960
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  13. Unieważniona
    Część 13ŚRODEK ANTYKOROZYJNY NSN: 8030014384101
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  14. Unieważniona
    Część 14ŚRODEK NSN: 9150014300202
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  15. Unieważniona
    Część 15OLEJ NSN: 9150013279631
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  16. Unieważniona
    Część 16SMAR NSN: 9150016678456
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  17. Unieważniona
    Część 17ŚRODEK ANTYKOROZYJNY BEZBARWNY NSN: 8030009030931
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  18. Unieważniona
    Część 18SMAR NSN: 9150001429361
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  19. Unieważniona
    Część 19KLEJ DWUSKŁADNIKOWY NSN: 8040016165092
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  20. Umowa zawarta
    Część 20SMAR LOTNICZY NSN: 9150009618995
    Wartość umowy
    14 022 zł
    4 oferty
  21. Umowa zawarta
    Część 21MASA USZCZCZELNIAJĄCA NSN: 8030004853237
    Wartość umowy
    23 801 zł
    3 oferty
  22. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    42 090 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 22 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA PREPARATÓW CHEMICZNYCH II

Zamawiający 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „DOSTAWA PREPARATÓW CHEMICZNYCH II”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 108 062 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: 31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinachPoznań, Wielkopolskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
108 062 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 22 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    25 sierpnia 2026

    2 oferty3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 22 części: w 5 wybrano wykonawcę, 17 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: ANKOL Sp. z o.o (część 3); Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec (części 10, 22); Semicon Sp. z o.o. (części 20, 21).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 108 062,04 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO W POZNANIU-KRZESINACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 632431771

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Silniki 1

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

61-325

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

31blt.przetargi@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://31blt.wp.mil.pl/pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1340737

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA PREPARATÓW CHEMICZNYCH II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-53c947bf-1bd6-4c19-896c-21640b622415

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405977

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00606734/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.20 Dostawa preparatów chemicznych na 2026 II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00335678

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 47/VII/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PODKŁAD ATYKOROZYJNY
NSN: 8010005825318

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

3000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PREPARAT HYDRO SKIP
NSN: 7930016693161

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

40000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rozpuszczalny w wodzie WYWOŁYWACZ DO PENETRANTÓW
NSN: 6850015874671

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

20000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PŁYN DO MYCIA
NSN: 6850014855950

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

42000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MLECZKO MAGNEZOWE 355ML

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

4000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ŚRODEK CZYSZCZĄCY
NSN: 6850013718048

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

35000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

TAŚMA SAMOPRZYLEPNA
NSN: 7510011664116

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

8000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

FARBA
NSN: 8010015284857

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

31000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

FARBA
NSN: 8010015284851

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

21000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ROZPUSZCZALNIK
NSN: 6850014811299

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

8000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ŚRODEK ANTYKOROZYJNY
NSN: 6850002097231

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

7000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

FARBA ANTYKOROZYJNA SZARA
NSN: 8010011271960

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

7000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ŚRODEK ANTYKOROZYJNY
NSN: 8030014384101

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

3000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ŚRODEK
NSN: 9150014300202

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

OLEJ
NSN: 9150013279631

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

1500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SMAR
NSN: 9150016678456

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ŚRODEK ANTYKOROZYJNY BEZBARWNY
NSN: 8030009030931

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SMAR
NSN: 9150001429361

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

5000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KLEJ DWUSKŁADNIKOWY
NSN: 8040016165092

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

6000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SMAR LOTNICZY
NSN: 9150009618995

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

MASA USZCZCZELNIAJĄCA
NSN: 8030004853237

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

20000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SMAR
NSN: 9150017328519

4.5.3.)Główny kod CPV

24000000-4 - Produkty chemiczne

4.5.5.)Wartość części

47000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

nie złożono żadnej oferty

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14132,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14132,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14132,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ANKOL Sp. z o.o

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8172011815

7.3.4)Miejscowość

chorzelów

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14132,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 17

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14016,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14016,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14016,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

957-054-07-55

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14016,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 12)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 13)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 15)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 16)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 28

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 17)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 18)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 19)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 20)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 32

OFERTY (dla części 20)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14022,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26366,94 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14022,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 33

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 20)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Semicon Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260303208

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 34

UMOWA (dla części 20)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14022,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Sekcja 35

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 21)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 36

OFERTY (dla części 21)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23800,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26125,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23800,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 37

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 21)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Semicon Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260303208

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 38

UMOWA (dla części 21)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23800,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Sekcja 39

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 22)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 40

OFERTY (dla części 22)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42090 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

42090 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42090 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 41

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 22)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Impex-Saro Romuald Godziniec

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

957-054-07-55

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 42

UMOWA (dla części 22)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42090,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

75 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-krzesinach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 108 062 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24000000-4 (Produkty chemiczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ANKOL Sp. z o.o (chorzelów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.