Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa terapeutycznego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 6 części

Zamawiający Gmina Długołęka (Długołęka, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa terapeutycznego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DługołękaDługołęka, Dolnośląskie (powiat Wrocławski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

7 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Długołęka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935017

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Robotnicza 12

1.4.2.)Miejscowość

Długołęka

1.4.3.)Kod pocztowy

55-095

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

k.michalak@gmina.dlugoleka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dlugoleka.bip.net.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-23a54c36-9a89-4b5f-bb03-66a499cac054

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405832

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00179452

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Dostawa realizowana jest w ramach projektu „Otwarte i aktywne szkoły w gminie Długołęka” realizowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa terapeutycznego wyposażenia dydaktycznego szkół na terenie gminy Długołęka z podziałem na 6 części

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Pomoce dydaktyczne i edukacyjne z zakresu przedmiotów artystycznych/arteterapii
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia opisany jest w niniejszym SWZ, w szczególności w Opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 4 do SWZ) oraz w Projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ)

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37820000-2 - Wyroby artystyczne

42715000-1 - Maszyny do szycia

37300000-1 - Instrumenty muzyczne i ich części

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

30192000-1 - Wyroby biurowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

21 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BIURO INŻYNIERYJNE MARTEX Marcin Puźniak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 021829587

4.3.3.)Ulica

ul. Okrężna 3

4.3.4.)Miejscowość

Stara Obra

4.3.5.)Kod pocztowy

63-720

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

49668,63 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00276681/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-07

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

41721,65 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Długołęka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Długołęka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.