Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
26 181 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 kwietnia 2028
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZP.59.2026 - Dostawa materiałów i odczynników do urządzeń laboratoryjnych

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ZP.59.2026 - Dostawa materiałów i odczynników do urządzeń laboratoryjnych”, wybierając ofertę wykonawcy VWR International Sp. z o. o. Wartość umowy: 26 181 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
26 181 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy VWR International Sp. z o. o. (Gdańsk).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 26 181,17 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 kwietnia 2028 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W KRAKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351081570

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Mogilska 109

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-571

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.fundusze@malopolska.policja.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://malopolska.policja.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://malopolska-policja.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Umowy ramowej

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZP.59.2026 - Dostawa materiałów i odczynników do urządzeń laboratoryjnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-181c0174-7beb-435a-afc1-3aeb609a0eee

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405803

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00112858/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00230645

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Umowa ramowa udzielana jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 311 ust. 1 pkt 2 ustawy w zw. z art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.59.2026

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – Materiały do urządzeń PerkinElmer

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

32704,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – Materiały do urządzeń Shimadzu

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

336491,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 – Materiały do urządzeń Eppendorf

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

39440,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 – Odczynniki laboratoryjne

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

33895,07 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 5 – Materiały do urządzeń Hamilton

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

24040,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 6 – Materiały do urządzeń Thermo Fisher

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów i odczynników do urządzeń LK w celu wykonywania badań stosowanych w urządzeniach znajdujących się w pracowniach genetyki oraz chemii.
2) Szczegółowe określenie przedmiotu i wielkość zamówienia zawarte są w załączniku nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia – Formularzu cenowym.
3) Maksymalna wielkość zamówienia została określona w załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym.
4) Dostawy realizowane będą do Magazynu Wydziału Gospodarki Materiałowo – Technicznej KWP zlokalizowanego na terenie miasta Krakowa (ul. Mogilska 109). Zamawiający wymaga należycie zabezpieczonej dostawy, właściwej dla danego asortymentu.
5) Długość okresu gwarancji w zakresie produktów z każdego zadania wynosi 12 miesięcy licząc od każdej dostawy.
6) Dostarczone produkty muszą pochodzić wyłącznie z bieżącej produkcji (data produkcji: nie wcześniej niż 24 miesiące przed datą dostawy).

4.5.3.)Główny kod CPV

33696000-5 - Odczynniki i środki kontrastowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38437000-7 - Pipety i akcesoria laboratoryjne

4.5.5.)Wartość części

148175,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 3

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26181,17 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

26181,17 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26181,17 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

VWR International Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5832705185

7.3.3)Ulica

ul. Płk. Jana Pałubickiego 2

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-175

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26181,17 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2028-04-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696000-5Odczynniki i środki kontrastowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 703 150 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
436 478 zł4 607 108 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 170 631 zł
Źródło próbki
CPV 33696000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
436 478 zł
Mediana
1 703 150 zł
Górny kwartyl
4 607 108 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 26 181 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696000-5 (Odczynniki i środki kontrastowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: VWR International Sp. z o. o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.