Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa środków ochrony roślin dla Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Nieżychowicach

Zamawiający Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Nieżychowice (Nieżychowice, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa środków ochrony roślin dla Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Nieżychowicach”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Nieżychowice

1.2.)Oddział zamawiającego

Zakład Doświadczalny Niezychowice

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00007948000248

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nieżychowice, 11

1.4.2.)Miejscowość

Nieżychowice

1.4.3.)Kod pocztowy

89-600

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL637 - Chojnicki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zd.niezychowice@ihar.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

zdniezychowiceihar.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-74378cd6-1986-438f-b7ac-d528a19c6337

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405611

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00371563

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa środków ochrony roślin dla Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Nieżychowicach

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Herbicyd zarejestrowany w rzepaku ozimym zawierający METAZACHLOR – 170 l, przy zawartości 500 g substancji czynnej/l.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Herbicyd zarejestrowany w rzepaku ozimym zawierający NAPROPAMID – 310 l, przy zawartości 500 g substancji czynnej/l.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Herbicyd zarejestrowany w rzepaku ozimym zawierający CHLOMAZON – 20 l, przy zawartości 480 g substancji czynnej/l.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ADIUWANT DO ZABIEGÓW DOGLEBOWYCH – 40 l.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Herbicyd zawierający GLIFOSAT lub środek równoważny – 600 l.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ADIUWANT DO GLIFOSATU – odpowiednia ilość do wykonania zabiegów na powierzchni 200 ha.

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

PAKIET BELKAR + KLIPER PAK – na powierzchnie 20 ha

3.9.)Główny kod CPV

24451000-0 - Pestycydy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-08-20

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

CHEMIROL SP. Z O.O.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5571589655

4.3.4.)Miejscowość

MOGILNO

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

7813,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00404404/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

42602,42 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

24451000-0Pestycydy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin - Państwowy Instytut Badawczy Zakład Doświadczalny Nieżychowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nieżychowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 24451000-0 (Pestycydy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.