Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i modernizacja drogi w obrębie Kąty , budowa i modernizacja drogi w obrębie Nienaszów
Zamawiający Gmina Nowy Żmigród (Nowy Żmigród, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 551 722 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyOgłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Nowy Żmigród |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 370440347 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Mickiewicza 2 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowy Żmigród |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 38-230 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL821 - Krośnieński |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | gmina@nowyzmigrod.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.nowyzmigrod.biuletyn.net |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-04582bb7-e32b-4eac-8c3b-2795a9619282 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00405589 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-25 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2026/BZP 00270428 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Modernizacja dróg dojazdowych do gruntów rolnych w ramach zadań inwestycyjnych : budowa i modernizacja drogi w obrębie Kąty , budowa i modernizacja drogi w obrębie Nienaszów |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Budowa i modernizacja drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie Nienaszów dz. o nr. ewid. 1785 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2026-07-08 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Transportowo Sprzętowy Jan Janas |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6850013127 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kąty |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-230 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 107799,78 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2026/BZP 00335186/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-08-21 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 107799,78 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.