Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
291 769 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa i montaż mebli. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę, w tym transport, rozładunek i wniesienie oraz montaż wyposażenia wymienionego w zał. Nr 4 do SWZ – w miejsce realizacji zamówienia – budynek Przedszkola nr 1, ul.
    Wartość umowy
    204 432 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa i montaż wyposażenia kuchni. Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę, w tym transport, rozładunek i wniesienie oraz montaż wyposażenia wymienionego w zał. Nr 4 do SWZ – w miejsce realizacji zamówienia – budynek Przedszko
    Safematic Inwestycje Piotr Ciesielski· Otwock
    Wartość umowy
    87 337 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wraz z montażem wyposażenia dla potrzeb Przedszkola nr 1 w Ustce przy ul. Wróblewskiego 7

Zamawiający Miasto Ustka (Ustka, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa wraz z montażem wyposażenia dla potrzeb Przedszkola nr 1 w Ustce przy ul.…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 291 769 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Miasto UstkaUstka, Pomorskie (powiat Słupski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Łączna wartość umów
291 769 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    13 lipca 2026

    Termin ofert: 24 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    25 sierpnia 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Entelo Sp. z o.o. (część 1); Safematic Inwestycje Piotr Ciesielski (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 291 768,74 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO USTKA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979789

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 3

1.5.2.)Miejscowość

Ustka

1.5.3.)Kod pocztowy

76-270

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jferber@um.ustka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ustka.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-246d0c0c-8eeb-4768-b417-1fb26ca9ae68

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wraz z montażem wyposażenia dla potrzeb Przedszkola nr 1
w Ustce przy ul. Wróblewskiego 7

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-246d0c0c-8eeb-4768-b417-1fb26ca9ae68

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00405191

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00055194/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa wyposażenia dla inwestycji pn. "Modernizacja placówek oświatowych w Ustce"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00340000

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.5.2026.JF

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Dostawa i montaż mebli.
Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę, w tym transport, rozładunek i wniesienie oraz montaż wyposażenia wymienionego w zał. Nr 4 do SWZ – w miejsce realizacji zamówienia – budynek Przedszkola nr 1, ul. Wróblewskiego 7, 76-270 Ustka

4.5.3.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

156172,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Dostawa i montaż wyposażenia kuchni.
Przedmiot zamówienia obejmuje swym zakresem dostawę, w tym transport, rozładunek i wniesienie oraz montaż wyposażenia wymienionego w zał. Nr 4 do SWZ – w miejsce realizacji zamówienia – budynek Przedszkola nr 1, ul. Wróblewskiego 7, 76-270 Ustka

4.5.3.)Główny kod CPV

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39221000-7 - Sprzęt kuchenny

4.5.5.)Wartość części

78974,69 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

204431,73 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

368491,86 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

204431,73 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Entelo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362751148

7.3.3)Ulica

ul. Jesienna 25

7.3.4)Miejscowość

Łąck

7.3.5)Kod pocztowy

09-520

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

204431,73 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

87337,01 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

353690,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

87337,01 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Safematic Inwestycje Piotr Ciesielski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 146151680

7.3.3)Ulica

Reymonta 71d/33

7.3.4)Miejscowość

Otwock

7.3.5)Kod pocztowy

05-400

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

87337,01 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

28 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Ustka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ustka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 291 769 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Entelo Sp. z o.o. (Łąck). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.