Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
239 850 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 29 października 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży architektoniczno - budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY SPORTOWO – EDUKACYJNEJ PRZY ZPO W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

Zamawiający Gmina Mszana Dolna (Mszana Dolna, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY SPORTOWO – EDUKACYJNEJ PRZY ZPO W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE…”, wybierając ofertę wykonawcy Klub Architekci Jakub Kowalczyk. Wartość umowy: 239 850 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Mszana DolnaMszana Dolna, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 25 sierpnia 2026
Wartość umowy
239 850 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 21 lipca 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Klub Architekci Jakub Kowalczyk (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 239 850,00 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 października 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Mszana Dolna

1.3.)Oddział zamawiającego

Urząd Gminy Mszana Dolna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490505683

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Spadochroniarzy 6

1.5.2.)Miejscowość

Mszana Dolna

1.5.3.)Kod pocztowy

34-730

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18/3310-223

1.5.8.)Numer faksu

18/5417-187

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@mszana.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mszana.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1342257

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ROZBUDOWA INFRASTRUKTURY SPORTOWO – EDUKACYJNEJ PRZY ZPO W KASINCE MAŁEJ” – WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aceb74a1-2a8f-4976-82c5-b28b4b7ab399

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404968

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00098159/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Rozbudowa infrastruktury sportowo-edukacyjnej przy ZPO w Kasince Małej - dokumentacja projektowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00336564

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IN-ZP.271.27.2026.PK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wszelkich uzgodnień i pozwoleń dla zadania pn

„Rozbudowa infrastruktury sportowo-edukacyjnej przy ZPO w Kasince Małej”. oraz sprawowanie nadzoru autorskiego w trakcie późniejszej realizacji przedmiotu zamówienia. 2. Zakres opracowania dokumentacji projektowej powinien obejmować: 1) Rozbudowę istniejącej Sali gimnastycznej 2) Modernizację istniejącego boiska typu „Orlik” 3) Budowę nowego boiska wielofunkcyjnego

4.5.3.)Główny kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

239850 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

239850 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

239850 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Klub Architekci Jakub Kowalczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6762371873

7.3.3)Ulica

ul. Wrocławska 48

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

30-011

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

239850,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-10-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71220000-6Usługi projektowania architektonicz…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
259 000 zł
Próbka: 103 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
159 820 zł459 319 zł
Rozstęp międzykwartylowy
299 499 zł
Źródło próbki
CPV 71220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
159 820 zł
Mediana
259 000 zł
Górny kwartyl
459 319 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mszana Dolna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mszana Dolna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 239 850 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71220000-6 (Usługi projektowania architektonicznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Klub Architekci Jakub Kowalczyk (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.