Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Cena najkorzystniejszej oferty / oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

Zamawiający Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie (Brwinów, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Cena najkorzystniejszej oferty / oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

1.3.)Oddział zamawiającego

Centrala w Brwinowie, Oddział w Krakowie, Oddział w Poznaniu, Oddział w Radomiu,Oddział w Warszawie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015900539

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Pszczelińska 99

1.5.2.)Miejscowość

Brwinów

1.5.3.)Kod pocztowy

05-840

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

j.cudzik@cdr.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://cdr.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://cdr-brwinow.ezamawiajacy.pl/pn/cdr-brwinow/demand/310824/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


doradztwo rolnicze

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5fe09d3c-a92c-4b70-9d54-501412959050

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404808

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00068800/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377563/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CB.DAG.26.133.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

397516,72 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie.
1) Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, w tym i instalacyjne elektryczne oraz sanitarne dla zadania pn. Modernizacja sali konsumpcyjnej, zaplecza recepcji - pomieszczenia socjalnego oraz szatni w budynku (siedzibie) Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie – położonym na dz. nr ew. 299/7, obręb 0016 - pod adresem:
ul. Pszczelińska 99, 05-840 Brwinów (- dalej ,,Budynek”) - w celu realizacji projektów wykonawczych aranżacji wnętrz oraz projektu technicznego w zakresie instalacji elektrycznych.

2) Przedmiot Umowy obejmuje zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia oraz Dokumentacją projektową stanowiącymi odpowiednio Załącznik nr 1 i nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia, tj.:
a) rozbiórki i demontaże;
b) roboty ogólnobudowlane, w tym ścianki działowe w sali konsumpcyjnej i schowkach, nadświetla, sufity podwieszane i ścianki mobilne;
c) instalacje elektryczne, w tym przebudowę systemu sygnalizacji pożaru.
d) instalacje sanitarne;
e) dostawę i montaż stolarki drzwiowej.

3) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia/robót określa Opis przedmiotu zamówienia oraz Dokumentacja projektowa stanowiące załączniki do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej „SWZ”).

4) Przedmiot zamówienia realizowany będzie w oparciu o:
a) Projekt Wykonawczy Aranżacji Wnętrz sali konsumpcyjnej, DECODOOR;
b) Projekt Wykonawczy Aranżacji Wnętrz zaplecza recepcji – pomieszczenia socjalnego oraz szatni, DECODOOR;
c) Projekt Techniczny w zakresie instalacji elektrycznych Modernizacja sali konsumpcyjnej, pomieszczenia socjalnego i szatni w budynku CDR, „ELWAB” Waldemar Bodych;
d) Specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych, mgr inż. Mariusz Bruzgo;
e) Przedmiar Robót.
- stanowiące Załącznik nr 2 do SWZ oraz jej integralną część.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45000000-7 - Roboty budowlane

44112310-4 - Ścianki działowe

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45262522-6 - Roboty murarskie

45410000-4 - Tynkowanie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej oferty / oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Brwinów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.