Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cetus Sp. z o.o.· Łosicemała firma
Wartość umowy
399 750 zł
Umowa zawarta
20 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 16 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 399 750 zł – 434 190 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres oferowanej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zagospodarowanie terenu w sąsiedztwie budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Siemiatyczach

Zamawiający Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Siemiatyczach (Siemiatycze, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Zagospodarowanie terenu w sąsiedztwie budynku Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w…”, wybierając ofertę wykonawcy Cetus Sp. z o.o. Wartość umowy: 399 750 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
399 750 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Cetus Sp. z o.o. (Łosice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 399 750,00 zł (umowę zawarto 20 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 399 750,00 zł do 434 190,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail