Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
835 000 zł
Umowa zawarta
22 lipca 2026
Okres realizacji
50 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 835 000 zł – 868 252 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach

Zamawiający Gmina Niedrzwica Duża (Niedrzwica Duża, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach”, wybierając ofertę wykonawcy Krzysztof Kloc. Wartość umowy: 835 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Niedrzwica DużaNiedrzwica Duża, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
835 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Krzysztof Kloc (Niedrzwica Duża), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 835 000,00 zł (umowę zawarto 22 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 835 000,00 zł do 868 251,50 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 50 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Niedrzwica Duża

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019543

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Lubelska 30

1.5.2.)Miejscowość

Niedrzwica Duża

1.5.3.)Kod pocztowy

24-220

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@niedrzwicaduza.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ugniedrzwicaduza.bip.lubelskie.pl/index.php?id=81

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ce582477-801a-4901-b7b6-546aede6eef8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont pomieszczeń w budynku szkoły podstawowej w Warszawiakach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ce582477-801a-4901-b7b6-546aede6eef8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404701

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00106648/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Modernizacja dostosowująca budynek w Warszawiakach dla seniorów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Nowe usługi społeczne w Gminie Niedrzwica Duża” współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, VIII Osi Priorytetowej Zwiększanie spójności społecznej, Działania 8.5 Usługi społeczne (typ projektu 1 a)-d), 2).

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00277493

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FZP.271.2.11.2026.KD

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Remont pomieszczeń w budynku szkoły
podstawowej w Warszawiakach”.
2. Przedmiot zamówienia jest realizowany w ramach zadania budżetowego „Nowe usługi społeczne w gminie Niedrzwica
Duża – modernizacja dostosowująca budynek w Warszawiakach dla seniorów”.
3. Przedmiot zamówienia realizowany jest w ramach projektu pn. „Nowe usługi społeczne w Gminie Niedrzwica Duża”
współfinansowanego ze środków Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, VIII Osi Priorytetowej
Zwiększanie spójności społecznej, Działania 8.5 Usługi społeczne (typ projektu 1 a)-d), 2).
4. Wykonawca zobowiązuje się wykonać przedmiot zamówienia w pełnym zakresie, zgodnie z wymaganiami
Zamawiającego, zasadami wiedzy technicznej, należytą starannością i obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa.
5. Wykonawca ma obowiązek konsultowania z Zamawiającym istotnych przyjętych rozwiązań funkcjonalnych,
konstrukcyjnych, materiałowych, przy jednoczesnym założeniu, że zaproponowane rozwiązania zapewnią najlepszą jakość
wykonania przy jak najniższych kosztach.
6. Wykonawca odpowiada za wykonanie robót budowlanych i poniesie wszystkie koszty związane dla zrealizowania zadań
objętych umową.
7. Przedmiotem zamówienia jest remont pomieszczeń na kondygnacji parteru w szkole podstawowej w Warszawiakach.
Remont obejmuje następujące branże:
- Budowlaną,
- Sanitarną,
- Elektryczną,
- Telekomunikacyjna.
8. Zamówienie należy wykonać w szczególności zgodnie z dokumentacją projektową stanowiącą załącznik nr 11 do SWZ z
uwzględnieniem zapisów SWZ i umowy (załącznik nr 9 do SWZ).

4.5.3.)Główny kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

835000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

868251,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

835000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Krzysztof Kloc

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 713 287 85 59

7.3.3)Ulica

Sobieszczany Kolonia 23

7.3.4)Miejscowość

Niedrzwica Duża

7.3.5)Kod pocztowy

24-220

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

835000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

50 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 335 zł
Próbka: 51 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 745 zł2 032 288 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 832 543 zł
Źródło próbki
CPV 45100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 745 zł
Mediana
382 335 zł
Górny kwartyl
2 032 288 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Niedrzwica Duża prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Niedrzwica Duża.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 835 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45100000-8 (Przygotowanie terenu pod budowę). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Krzysztof Kloc (Niedrzwica Duża). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.