Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z częściami zamiennymi oraz wymianą lampy/detektora na okres 36 miesięcy dla MSB

Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „świadczenie usługi serwisu angiografu Azurion 7 M12 sn 183 – przeglądów, napraw wraz z…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 24 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o.

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 141983460

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kondratowicza 8

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

03-242

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

+48 223265735

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dzial.zamowien.publicznych@brodnowski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.brodnowski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna świadcząca usługi o charakterze powszechnym

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404502

2.2.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00387841

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - PRZEBIEG REALIZACJI UMOWY

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.2.Termin wykonania umowy Przed zmianą

2026-07-31 Po zmianie: 2026-07-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Mazowiecki Szpital Bródnowski Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.