Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
630 500 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 630 500 zł – 983 600 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i renowacja elewacji wraz z remontem budynku gospodarczego i rozbiórką wiatrołapu przy ul. Drzewnej 15 w Zielonej Górze

Zamawiający Zakład Gospodarki Mieszkaniowej (Zielona Góra, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i renowacja elewacji wraz z remontem budynku gospodarczego i rozbiórką wiatrołapu…”, wybierając ofertę wykonawcy RM Innovation Sp. z o.o. Wartość umowy: 630 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Zakład Gospodarki MieszkaniowejZielona Góra, Lubuskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
630 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 lipca 2026

    Termin ofert: 20 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RM Innovation Sp. z o.o. (Zielona Góra), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 630 499,68 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 630 499,68 zł do 983 599,77 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail