Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dożywianie uczniów w szkołach na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026

Zamawiający Gmina Zawoja (Zawoja, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dożywianie uczniów w szkołach na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZawojaZawoja, Małopolskie (powiat Suski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 214 019 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zawoja

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182019

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

-

1.4.2.)Miejscowość

Zawoja

1.4.3.)Kod pocztowy

34-222

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL219 - Nowotarski

1.4.7.)Numer telefonu

511122984

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

a.winczewska@zawoja.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zawoja.ug.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-92ed2713-1538-4be7-92bd-e8eca01ddbb1

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404317

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00357786

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dożywianie uczniów w szkołach na terenie Gminy Zawoja w roku szkolnym 2025/2026

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu – przygotowanie i dostawa gorącego posiłku jednodaniowego – drugie danie dla uczniów dziennie, którzy będą uczęszczać do:
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Skawicy - obiad dla 70 dzieci w klasach 1-8

3.9.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: Przedmiotem zamówienia jest usługa cateringu – przygotowanie i dostawa gorącego posiłku jednodaniowego – drugie danie dla uczniów dziennie, którzy będą uczęszczać do:
Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Zawoi Centrum - obiad dla 80 dzieci w klasach 1-8

3.9.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

3.10.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-09-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Usługowo-Catteringowa MELODIA Paweł Bury

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5521110834

4.3.4.)Miejscowość

Zawoja

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

140000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00470720/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

140000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zawoja prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zawoja.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.