Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 050 000 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 20 grudnia 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas udziału drużyny piłkarskiej ChKS Chełmianka Chełm w rozgrywkach Betclic 3 oraz drużyny siatkarskiej ChKS Chełm w rozgrywkach PlusLigi.

Zamawiający Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas udziału drużyny piłkarskiej…”, wybierając ofertę wykonawcy Chełmski Klub Sportowy "Chełmianka Chełm". Wartość umowy: 1 050 000 zł.

Zamawiający: Województwo Lubelskie z siedzibą w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
1 050 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,8 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    03 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Chełmski Klub Sportowy "Chełmianka Chełm" (Chełm), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 050 000,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 20 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431019170

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Artura Grottgera 4

1.5.2.)Miejscowość

Lublin

1.5.3.)Kod pocztowy

20-029

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

karolina.raczkiewicz@lubelskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://umwl.bip.lubelskie.pl/index.php?id=85

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas udziału drużyny piłkarskiej ChKS Chełmianka Chełm w rozgrywkach Betclic 3 oraz drużyny siatkarskiej ChKS Chełm w rozgrywkach PlusLigi.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-04425bd3-f613-40bc-b7a6-ddd51fbaabf1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00374285

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Widowiska sportowe dają znakomitą okazję do promowania Województwa Lubelskiego. Strategicznym celem jest budowanie pozytywnego, nowoczesnego wizerunku naszego regionu. CHKS Chełmianka Chełm to klub z ponad 70-letnią tradycją i jeden z najbardziej rozpoznawalnych klubów regionu, który posiada wielopokoleniową społeczność kibiców. Przedstawione świadczenia promocyjne Wykonawcy podczas udziału drużyny piłkarskiej ChKS Chełmianka Chełm w rozgrywkach Betclic 3. Ligi w rundzie jesiennej sezonu rozgrywkowego 2026/2027 skutecznie utrwalą pozytywny wizerunek Województwa Lubelskiego jako Partnera wspierającego rozwój sportu. Warto podkreślić, że Chełmski Klub Sportowy prężnie się rozwija a w 2027 roku planowane jest otwarcie nowoczesnego Lubelskiego Centrum Piłki Nożnej w Chełmie co znacząco zwiększy potencjał promocyjny, medialny i biznesowy.
Natomiast drużyna CHKS Chełm to drużyna najwyższej siatkarskiej klasy rozgrywkowej w Polsce.
Dalsze uzasadnienie w informacjach dodatkowych.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OP-IV.272.65.2026.KRC

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

853658,54 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa promocji gospodarczej Województwa Lubelskiego podczas udziału drużyny piłkarskiej ChKS Chełmianka Chełm w rozgrywkach Betclic 3. Ligi w rundzie jesiennej sezonu rozgrywkowego 2026/2027 oraz podczas udziału drużyny siatkarskiej ChKS Chełm w rozgrywkach PlusLigi I części sezonu rozgrywkowego 2026/2027.

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Chełmski Klub Sportowy "Chełmianka Chełm"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5632449085

7.3.3)Ulica

Graniczna 2A

7.3.4)Miejscowość

Chełm

7.3.5)Kod pocztowy

22-100

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1050000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Lubelskie z siedzibą w Lublinie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lublin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 050 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Chełmski Klub Sportowy "Chełmianka Chełm" (Chełm). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.