Remont płaskiego dachu na kaplicy cmentarza przy ul. gen. Wł. Andersa w Wałczu
Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej (Wałcz, Zachodniopomorskie) prowadził postępowanie „Remont płaskiego dachu na kaplicy cmentarza przy ul. gen. Wł. Andersa w Wałczu”. Termin składania ofert minął 31 sierpnia 2026, 12:00. Planowany budżet: 10 000 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- 10 000 zł
- Wadium
- Brak
- Termin składania ofert
- 31 sierpnia 2026, 12:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=276451, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Zamówienie poza ustawą Pzp (małe zamówienie)Bieżące
24 sierpnia 2026
Termin ofert: 31 sierpnia 2026 12:00
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zakład Gospodarki Komunalnej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 57001726900000 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Budowlanych, 9 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wałcz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 78-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL427 - Szczecinecko-pyrzycki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 672584471 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sakretariat@zgkwalcz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zgk-walcz.bip.net.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00404313 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-08-24 |
Informacje o zamówieniu
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zamówienia | Remont płaskiego dachu na kaplicy cmentarza przy ul. gen. Wł. Andersa w Wałczu |
| 3.2.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.3.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Remont płaskiego dachu na kaplicy cmentarza przy ul. gen. Wł. Andersa w Wałczu |
| 3.4.) | Wartość | 10000,00 |
| 3.5) | Kod waluty | PLN |
| 3.6.) | Termin składania wniosków lub ofert | 2026-08-31 12:00 |
| 3.7.) | Informacje dla wykonawców dotyczące warunków zamówienia | ZAPYTANIE OFERTOWE |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
1. Zerwanie starej papy do betonu – około 77 m².
2. Demontaż istniejącej obróbki blacharskiej ścian wystających ponad poziom dachu – około 13 mb.
3. Demontaż istniejącej obróbki blacharskiej jednego komina – około 3,0 mb.
4. Zagruntowanie całej powierzchni betonowego dachu.
5. Montaż listwy trójkątnej 45 mm x 45 mm przy wszystkich stykach ścian pionowych z płaskim dachem.
6. Pokrycie powierzchni papą podkładową – około 77 m².
7. Pokrycie powierzchni papą nawierzchniową – około 77 m².
8. Montaż nowej obróbki blacharskiej ścian wystających ponad poziom dachu – około 13 mb.
9. Montaż nowej obróbki blacharskiej jednego komina – około 3,0 mb.
10. Utylizacja starej papy oraz istniejących obróbek blacharskich a także zakup nowych materiałów niezbędnych do wykonania prac, należeć będą do obowiązków Zakładu Gospodarki Komunalnej.
W ofercie należy wyszczególnić ceny jednostkowe za wykonanie powyższych prac.
Oferty prosimy składać na e-mail: sekretariat@zgkwalcz.pl do dnia 31.08.2026 r. do godziny 15:00.
W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt z Panem Tomaszem Konarskim pod numerem telefonu 668 647 562 .
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki.