Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
281 900 zł
Umowa zawarta
24 sierpnia 2026
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 281 900 zł – 399 995 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na przedmiot zamówienia (roboty budowlane oraz dostarczon40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli

Zamawiający Gmina Zakrzew (Zakrzew, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli”, wybierając ofertę wykonawcy Husaria Renowacja Zabytków Spółka z o. o. Wartość umowy: 281 900 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina ZakrzewZakrzew, Lubelskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
281 900 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Husaria Renowacja Zabytków Spółka z o. o. (Polichna Druga).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 281 900,27 zł (umowę zawarto 24 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 281 900,27 zł do 399 995,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZAKRZEW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950371689

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

26

1.5.2.)Miejscowość

Zakrzew

1.5.3.)Kod pocztowy

23-155

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@zakrzew.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zakrzew.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ea8f1db5-0e6f-4919-a6fb-6f2134609151

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ea8f1db5-0e6f-4919-a6fb-6f2134609151

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404279

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00054060/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.8 „Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamawiający informuje, iż zamówienie jest finansowane w ramach interwencji I.13.1 LEADER/Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność – komponent wdrażany przez LSR.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352759

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GB.271.12.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane na zadaniu inwestycyjnym pn.: „Modernizacja budynku komunalnego na potrzeby świetlicy wiejskiej w Bożej Woli” w tym:
1. Wykonanie sanitariatów:
- prace rozbiórkowe i demontażowe, wykonanie instalacji zimnej i ciepłej wody, instalacji wewnętrznej kanalizacji sanitarnej, instalacji elektrycznej wraz dostawą i montażem osprzętu, wentylacji, wykonanie prac budowlanych w tym: wykonanie ścianek działowych, wykonanie posadzek, tynków, układanie glazury i gresów, gładzie, malowanie, biały montaż, sufit podwieszany, dostawa i montaż stolarki drzwiowej, montaż i dostawa wyposażenia.

2. Wykonanie remontu pomieszczenia na potrzeby świetlicy wiejskiej pomieszczenie w projekcie uproszczonym oznaczone jako 1.9 (1.10 na rzucie parteru w projekcie technicznym) o powierzchni 83,84 m² wchodzi min:
- prace rozbiórkowe i demontażowe, wykonanie (uzupełnienie instalacji elektrycznej wraz z dostawą i montażem osprzętu (opraw oświetleniowych ledowych , gniazdek, włączników), wykonanie wentylacji i klimatyzacji, wykonanie prac budowlanych w tym: ułożenie gresów na posadzce, skucie starych tynków i położenie tynków ozdobnych i gładzi, wykonanie sufitu podwieszanego z płyt GKB, wykonanie prac malarskich, dostawa i montaż stolarki drzwiowej.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z dokumentacją projektową znajduje się w załączniku Nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

281900,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

399995,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

281900,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Husaria Renowacja Zabytków Spółka z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7151960397

7.3.4)Miejscowość

Polichna Druga

7.3.5)Kod pocztowy

23-225

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

281900,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zakrzew prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zakrzew.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 281 900 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Husaria Renowacja Zabytków Spółka z o. o. (Polichna Druga). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.