Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
1 846 272 zł
Umowa zawarta
12 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 846 272 zł – 2 207 454 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Ponadstandardowy okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kolonii Pliszczyn

Zamawiający Gmina Wólka (Jakubowice Murowane, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz remont dachu budynku Zespołu…”, wybierając ofertę wykonawcy MR CREO Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 1 846 272 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina WólkaJakubowice Murowane, Lubelskie (powiat Lubelski →)opublikowano 24 sierpnia 2026
Cena wybranej oferty
1 846 272 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MR CREO Sp. z o.o. (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 1 846 272,19 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 846 272,19 zł do 2 207 453,59 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Wólka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431020150

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jakubowice Murowane 8

1.5.2.)Miejscowość

Jakubowice Murowane

1.5.3.)Kod pocztowy

20-258

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.7.)Numer telefonu

81 478 17 50

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@wolka.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.wolka.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c2ee9b22-4db6-4d63-9bb8-964563e4ec39

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa zewnętrznego szybu windowego oraz remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kolonii Pliszczyn

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2ee9b22-4db6-4d63-9bb8-964563e4ec39

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00404214

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00051495/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.9 Budowa windy osobowej w szkole w Kolonii Pliszczyn

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00304636

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.11.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1431865,28 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na budowie zewnętrznego samonośnego szybu windowego wraz z dostawą, montażem i uruchomieniem dźwigu osobowego oraz remoncie dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Kolonii Pliszczyn, zlokalizowanego pod adresem: Kolonia Pliszczyn 100, 20-258 Kolonia Pliszczyn, Gmina Wólka, na działce nr ewid. 645, obręb ewid. 0006 – Pliszczyn. Zakres zamówienia obejmuje również wykonanie robót niezbędnych do połączenia projektowanego szybu windowego z istniejącym budynkiem oraz wszelkich robót towarzyszących niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego;
2) budowę zewnętrznego samonośnego szybu windowego wraz z dostawą, montażem
i uruchomieniem dźwigu osobowego;
3) wykonanie robót budowlanych, konstrukcyjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych niezbędnych do realizacji inwestycji;
4) wykonanie połączenia projektowanego szybu windowego z istniejącym budynkiem wraz
z dostosowaniem elementów konstrukcyjnych i wykończeniowych;
5) wykonanie wszelkich robót towarzyszących, odtworzeniowych i porządkowych niezbędnych do osiągnięcia pełnej funkcjonalności obiektu.
Szczegółowy zakres robót oraz rozwiązania techniczne dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w dokumentacji projektowej, stanowiącej załącznik do SWZ.
4.2.1. Remont dachu budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
Projektowane prace polegają na wykonaniu remontu dachu istniejącego budynku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Zakres prac nie przewiduje zmiany powierzchni istniejącej połaci dachowej.
Dane ogólne budynku
• Przeznaczenie obiektu: budynek kultury, nauki i oświaty,
• Wymiary zewnętrzne: 15,96 x 49,47 m,
• Wysokość od poziomu terenu: 14,52 m.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
Prace rozbiórkowe i demontażowe:
• demontaż istniejącego pokrycia dachowego,
• demontaż istniejącej instalacji odgromowej,
• demontaż istniejącego deskowania,
• demontaż istniejących obróbek blacharskich,
• demontaż istniejących czap kominowych,
• demontaż istniejących rur spustowych,
• demontaż istniejących rynien,
• demontaż istniejącego ocieplenia z wełny mineralnej,
• demontaż istniejących wyłazów dachowych,
• demontaż istniejącego wyłazu strychowego,
• demontaż istniejących wywiewek,
• demontaż nasad kominowych,
• demontaż kratek wentylacyjnych.
Prace konstrukcyjne i zabezpieczające:
• oczyszczenie wszystkich elementów więźby drewnianej,
• przegląd, uzupełnienie, wymiana oraz naprawa elementów konstrukcyjnych więźby dachowej (około 30% całej więźby dachowej),
• wykonanie dodatkowych elementów więźby dachowej zgodnie z dokumentacją projektową,
• impregnacja wszystkich elementów więźby dachowej preparatami biobójczymi i ogniochronnymi.
Prace montażowe i wykończeniowe:
• wykonanie obudów z płyt gipsowo-kartonowych,
• ułożenie paroizolacji,
• wykonanie nowego ocieplenia z wełny mineralnej o współczynniku przewodzenia ciepła λ = 0,035 W/mK,
• ułożenie membrany dachowej o gramaturze minimum 210 g/m²,
• montaż nowych łat i kontrłat,
• wykonanie nowego pokrycia dachowego z blachodachówki o grubości blachy minimum 0,50 mm; kolor do uzgodnienia z projektantem,
• montaż gąsiorów,
• wykonanie nowych obróbek blacharskich,
• wykonanie okuć kominów z blachy o grubości 0,50 mm,
• montaż stopni i ław kominiarskich,
• montaż nowych wywiewek,
• montaż nowych rynien i rur spustowych,
• montaż nowych nasad kominowych,
• montaż nowych wyłazów dachowych o wymiarach w świetle minimum 0,80 x 0,80 m,
• montaż nowego wyłazu strychowego w klasie odporności ogniowej REI 120
o wymiarach w świetle minimum 0,80 x 0,80 m,
• montaż nowych kratek wentylacyjnych w kominach,
• wykonanie nowej instalacji odgromowej,
• wymiana podbitki okapowej ok. 130 m².
4.2.2. Budowa zewnętrznego szybu windowego
Przedmiotem zamówienia jest również budowa zewnętrznego szybu windowego wraz z montażem dźwigu osobowego oraz wykonaniem niezbędnych połączeń z istniejącym budynkiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego.
Kategorie obiektów budowlanych
• Szyb windowy – kategoria VIII,
• Zespół Szkolno-Przedszkolny – kategoria IX.
Program funkcjonalno-użytkowy
Projektowany szyb windowy stanowi uzupełnienie funkcji istniejącego zespołu szkolno-przedszkolnego. Dostęp do obiektu z zewnątrz zlokalizowany jest od strony południowej.
Dźwig osobowy przeznaczony będzie do transportu osób z poziomu terenu do następujących kondygnacji budynku:
• piwnicy,
• parteru,
• piętra +1,
• poddasza.
Obiekt będzie przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.
Układ przestrzenny i forma architektoniczna
Szyb windowy zaprojektowano na planie prostokąta o wymiarach zewnętrznych 3,00 x 2,50 m i pięciu przystankach. Forma architektoniczna szybu oraz zastosowane rozwiązania materiałowe będą spójne z istniejącą architekturą budynku. Realizacja inwestycji nie spowoduje istotnej ingerencji w istniejący sposób zagospodarowania terenu, wykorzystując i dostosowując istniejące zagospodarowanie do aktualnych potrzeb użytkowych.
Dane ogólne projektowanego szybu windowego
• Przeznaczenie obiektu: szyb windowy z dźwigiem osobowym do transportu osób,
• Liczba kondygnacji podziemnych: 1,
• Liczba kondygnacji nadziemnych: 3,
• Wymiary zewnętrzne: 3,00 x 2,50 m,
• Wysokość od poziomu terenu: 12,97 m,
• Powierzchnia zabudowy: 7,50 m²,
• Powierzchnia użytkowa: 20,40 m².

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

42416100-6 - Windy

45313100-5 - Instalowanie wind

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1846272,19 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2207453,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1846272,19 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MR CREO Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462683334

7.3.3)Ulica

ul. Franciszka Stefczyka 5/19,

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-151

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1832772,19 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Jako wartość umowy podano cenę z umowy za wykonanie robót budowlanych. Wartość ceny łącznie z kosztami serwisowania windy przez okres gwarancji (o ile zamawiający skorzysta z serwisowania przez wykonawcę) wynosi nie więcej niż 1 846 272,19 zł brutto.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 000 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 818 393 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 585 199 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 000 zł
Górny kwartyl
1 818 393 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wólka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jakubowice Murowane.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 846 272 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MR CREO Sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.