Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
856 142 zł
Umowa zawarta
31 grudnia 2024
Okres realizacji
od 1 stycznia 2025 do 31 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa unieszkodliwiania odpadów szpitalnych (medycznych) powstających w Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu

Zamawiający Zespół Opieki Zdrowotnej (Bolesławiec, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa unieszkodliwiania odpadów szpitalnych (medycznych) powstających w Zespole Opieki…”, wybierając ofertę wykonawcy Promarol-Plus sp. z o.o. Wartość umowy: 856 142 zł.

Wartość umowy
856 142 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Promarol-Plus sp. z o.o. (Ciepielówek).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 856 141,80 zł (umowę zawarto 31 grudnia 2024 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2025 r. do 31 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail