Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
600 000 zł
Umowa zawarta
15 lipca 2026
Okres realizacji
od 15 lipca 2026 do 4 sierpnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie na terenie Miasta mety drugiego etapu 83. Tour de Pologne UCI World Tour

Zamawiający Gmina Miasto Szczecin (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie na terenie Miasta mety drugiego etapu 83. Tour de Pologne…”, wybierając ofertę wykonawcy LANG TEAM Sp.z o.o. Wartość umowy: 600 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Miasto SzczecinSzczecin, Zachodniopomorskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
600 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    08 lipca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LANG TEAM Sp.z o.o. (Warszawa), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 600 000,00 zł (umowę zawarto 15 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 15 lipca 2026 r. do 4 sierpnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail