Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
106 080 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
od 21 sierpnia 2026 do 31 grudnia 2027
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 106 080 zł – 107 100 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Koszt60%Doświadczenie osoby skierowanej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opiekun osoby starszej i/lub osoby z niepełnosprawnością

Zamawiający Centrum Usług Społecznych w Czeladzi (Czeladź, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opiekun osoby starszej i/lub osoby z niepełnosprawnością”, wybierając ofertę wykonawcy Kontraktor sp. z o. o. Wartość umowy: 106 080 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
106 080 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 15 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kontraktor sp. z o. o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 106 080,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 106 080,00 zł do 107 100,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 21 sierpnia 2026 r. do 31 grudnia 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail