Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

"Dostawa kruszyw na potrzeby budów realizowanych przez Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie"

Zamawiający Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie (Stargard, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa kruszyw na potrzeby budów realizowanych przez Zespołu Składnic Lasów Państwowych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 375 000 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wykonanie umowyBieżące

    24 sierpnia 2026

  2. Wykonanie umowy

    24 sierpnia 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SKŁADNIC LASÓW PAŃSTWOWYCH W STARGARDZIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 810539491

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wojska Polskiego 119

1.4.2.)Miejscowość

Stargard

1.4.3.)Kod pocztowy

73-110

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zsstargard@szczecin.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zslpstargard.szczecin.lasy.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-95f7b6f5-a827-4d6d-946b-9ced7da1dbf0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403619

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

130895-2026

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

"Dostawa kruszyw na potrzeby budów realizowanych przez Zespołu Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie"

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa kruszyw łamanych i naturalnych na potrzeby budów realizowanych przez Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie. Zamawiający dokonuje podziału zamówienia na części i tym samym dopuszcza składanie ofert częściowych, o których mowa w art. 7 pkt 15 PZP. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania (części) zwane dalej „Zadaniami” Zadanie 1– Remont nawierzchni placu składowego Składnica Lasów Państwowych w Chojnie dostawa kruszyw łamanych ze skały litej a) kruszywo 0/31,5 C90/3 ze skały litej w ilości 1 300 Mg materiał zgodny z STWiOR (załącznik nr 3 do SWZ).

3.9.)Główny kod CPV

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-05-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

GEOTRANS.S.C

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6652803892

4.3.3.)Ulica

Kameliowa 18

4.3.4.)Miejscowość

Konin

4.3.6.)Województwo

wielkopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

158141,10 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

363149-2026

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-12

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

156693,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

14210000-6Żwir, piasek, kamień kruszony i kru…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
375 000 zł
Próbka: 15 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 731 zł567 869 zł
Rozstęp międzykwartylowy
394 138 zł
Źródło próbki
CPV 14210000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 731 zł
Mediana
375 000 zł
Górny kwartyl
567 869 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Składnic Lasów Państwowych w Stargardzie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 14210000-6 (Żwir. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.