Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja Wykonawcy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i adaptacja trzech punktów interwencji kryzysowych.

Zamawiający Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i adaptacja trzech punktów interwencji kryzysowych”, wybierając 2 wykonawców. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w OpoluOpole, Opolskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn (część 1); IZREMONTOWO-BUDOWLANA S.C. Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn, Opole (część 2); AMTC POLAND Sp. z o. o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków (część 3).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 386616621

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powstańców Śląskich 19

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-086

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

r.sawicki@mcwe.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mcwe.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umopole.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont i adaptacja trzech punktów interwencji kryzysowych.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b92d8aa1-e1db-434b-be83-a47caa90a6e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403510

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00000292/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Koszty remontu i adaptacji 3 pomieszczeń na potrzeby projektu Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa” nr projektu: FEOP.06.08-IZ.00-0001/24 realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Oś priorytetowa VI Fundusze europejskie wspierające włączenie społeczne w opolskim, Działanie 6.8 Profilaktyka zachowań społecznych dzieci i młodzieży.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00273617

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIK.MCWE.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

249827,99 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr I Remont i adaptacja przestrzeni w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 w Opolu na potrzeby utworzenia punktu interwencji kryzysowej w ramach projektu „Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa” nr projektu: FEOP.06.08-IZ.00-0001/24 realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Oś priorytetowa VI – Fundusze europejskie wspierające włączenie społeczne w opolskim, Działanie 6.8 Profilaktyka zachowań społecznych dzieci i młodzieży – zgodnie z dokumentacją projektową odpowiednio do lokalizacji

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

86200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr II Remont i adaptacja przestrzeni w Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr II w Opolu na potrzeby utworzenia punktu interwencji kryzysowej w ramach projektu „Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa” nr projektu: FEOP.06.08-IZ.00-0001/24 realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Oś priorytetowa VI – Fundusze europejskie wspierające włączenie społeczne w opolskim, Działanie 6.8 Profilaktyka zachowań społecznych dzieci i młodzieży – zgodnie z dokumentacją projektową odpowiednio do lokalizacji

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

85850,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr III Remont i adaptacja przestrzeni w Domu Studenta Sokrates w Opolu na potrzeby utworzenia punktu interwencji kryzysowej w ramach projektu „Stabilne Wartości, Skuteczne Wsparcie - Profilaktyka i Interwencja Kryzysowa” nr projektu: FEOP.06.08-IZ.00-0001/24 realizowanego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Opolskiego 2021-2027, Oś priorytetowa VI – Fundusze europejskie wspierające włączenie społeczne w opolskim, Działanie 6.8 Profilaktyka zachowań społecznych dzieci i młodzieży – zgodnie z dokumentacją projektową odpowiednio do lokalizacji

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.5.)Wartość części

77777,99 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

86200 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91038,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

86200 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. TOMASZ GRZEGORCZYN , 45-323 OPOLE , UL. ZIELONOGÓRSKA 6 , NIP: 7542936598

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541002988

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-05

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

86200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

60953,87 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85850 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
IZREMONTOWO-BUDOWLANA S.C. Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn, Opole,

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 2. TOMASZ GRZEGORCZYN , 45-323 OPOLE , UL. ZIELONOGÓRSKA 6 , NIP: 7542936598

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7541002988

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77777,99 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

86600 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77777,99 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMTC POLAND Sp. z o. o., ul. Młodzieży 9D, 30-829 Kraków,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6793253057

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77777,99 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

90 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejskie Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IZOLKOMEX FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA S.C. Bogdan Kulig, Tomasz Grzegorczyn (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.