Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

(DFP.271.92.2024.ADB) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Patomorfologii.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „(DFP.271.92.2024.ADB) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 604 052 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wykonanie umowyBieżące

    24 sierpnia 2026

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ SZPITAL UNIWERSYTECKI W KRAKOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288685

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Marii Orwid 11

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

30-688

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

aburszczan@su.krakow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.su.krakow.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0ce25257-2e1e-11ef-b373-0e435a8a43bc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403284

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

362065-2024 118/2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

(DFP.271.92.2024.ADB) Dostawa odczynników wraz z dzierżawą analizatora dla Zakładu Patomorfologii.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony do jakościowego wykrywania głównych
mutacji w kodonach 12, 13 i 61 genów HRAS, NRAS, KRAS oraz w kodonach 600 i 601 genu
BRAF metodą Real Time PCR - 15 opakowań; 2. Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony
do jakościowego wykrywania mutacji genów IDH1/2 w genomowym DNA wyizolowanym z
tkanki nowotworowej lub krwi/szpiku kostnego - 12 opakowań; 3. Zestaw do diagnostyki in
vitro przeznaczony jest do jakościowego wykrywania stanu metylacji MGMT metodami Real
Time PCR oraz późniejszą analizą topnienia, w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki
nowotworowej - 8 opakowań; 4. Zestaw do wykrywania mutacje w genie KRAS w kodonach
12, 13, 59, 61, 117 i 146 metodą Real Time PCR - 5 opakowań; 5. Zestaw do diagnostyki in
vitro przeznaczony do jakościowego wykrywania mutacji somatycznych PIK3CA w
genomowym DNA wyizolowanym z tkanki nowotworowej lub osocza - 3 opakowania; 6.
Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony jest do jakościowego wykrywania mutacji
somatycznych kodonu 600 BRAF w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki nowotworowej
lub osocza - 12 opakowań; 7. Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony do jakościowego
wykrywania mutacji somatycznych EGFR w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki
nowotworowej lub osocza - 5 opakowań; 8. Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony do
oznaczania niestabilności mikrosatelitarnej w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki
nowotworowej lub krwi - 1 opakowanie; 9. Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony do
jakościowego wykrywania fuzji genów ALK/ROS1/RET i pominięcia eksonu 14 MET w
próbkach RNA wyizolowanych z tkanki nowotworowej - 1 opakowanie; 10. Zestaw do
diagnostyki in vitro przeznaczony do jakościowego wykrywania mutacji somatycznych NRAS
w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki nowotworowej lub osocza 1 opakowanie; 11.
Zestaw do diagnostyki in vitro przeznaczony do jakościowego wykrywania fuzji genów NTRK1
/2/3 w genomowym DNA wyizolowanym z tkanki nowotworowej - 1 opakowanie. 12.
Dzierżawa - jeden aparat do amplifikacji, detekcji i analizy kwasów nukleinowych wraz z
osprzętem i oprogramowaniem

3.9.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38434520-7 - Analizatory krwi

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

71356300-1 - Usługi wsparcia technicznego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

24 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Diaselect Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5562803994

4.3.3.)Ulica

Turzany 35

4.3.4.)Miejscowość

Turzany

4.3.5.)Kod pocztowy

88-110

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

763488,96 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

476966-2024 154/2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-05

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

521448,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
604 052 zł
Próbka: 167 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 082 zł1 296 225 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 022 144 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 082 zł
Mediana
604 052 zł
Górny kwartyl
1 296 225 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.