Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
553 131 zł
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 15 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sporządzenie dokumentacji projektowej pod budowę miejsc ukrycia przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego

Zamawiający Województwo Podkarpackie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Sporządzenie dokumentacji projektowej pod budowę miejsc ukrycia przy Urzędzie…”, wybierając ofertę wykonawcy JNS Sp. z o.o. Wartość umowy: 553 131 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Województwo PodkarpackieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
553 131 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 sierpnia 2026

    Termin ofert: 13 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy JNS Sp. z o.o. (Rzeszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 553 131,00 zł (umowę zawarto 21 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Województwo Podkarpackie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690581324

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Łukasza Cieplińskiego 4

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-010

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

178501776

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@podkarpackie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.podkarpackie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7396e01c-3f6f-4909-ad3a-c9fb33d6efe5

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sporządzenie dokumentacji projektowej pod budowę miejsc ukrycia przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7396e01c-3f6f-4909-ad3a-c9fb33d6efe5

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403251

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00047768/28/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.49 Sporządzenie dokumentacji projektowej pod budowę miejsc ukrycia przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377786

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OR-IV.272.1.39.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej, wielobranżowej dokumentacji projektowej oraz kosztorysowej oraz złożenia wniosku o pozwolenia na budowę w terminie do 15 października 2026 r. dla budowy podziemnej budowli ochronnej – ukrycia kategorii U-1, będącego parkingiem podziemnym w czasie braku zagrożenia, zlokalizowanym w miejscu parkingu przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie al. Cieplińskiego 4 w obrębie działek ewidencyjnych 186301_1.0207.581/6; 186301_1.0207.581/7; 186301_1.0207.567/65 (Rzeszów, obręb 207).

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia zawarty jest w Załączniku Nr Z1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

553131,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

553131,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

553131,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

JNS Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 522463173

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

553131,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-15

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71240000-2Usługi architektoniczne, inżynieryj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Podkarpackie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 553 131 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71240000-2 (Usługi architektoniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: JNS Sp. z o.o. (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.