Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
31 917 zł
Umowa zawarta
21 lipca 2026
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Koszt60%Jakość25%Gwarancja15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Druk, oprawę oraz dostawę publikacji z serii Świadkowie Historii: Jan Nowak-Jeziorański, Karol Wagner-Pieńkowski, Korespondencja z lat 1944–1987.

Zamawiający Zakład Narodowy im. Ossolińskich (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Druk, oprawę oraz dostawę publikacji z serii Świadkowie Historii: Jan Nowak-Jeziorański,…”, wybierając ofertę wykonawcy Sindruk zp. z o.o. Wartość umowy: 31 917 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zakład Narodowy im. OssolińskichWrocław, Dolnośląskieopublikowano 24 sierpnia 2026
Wartość umowy
31 917 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 czerwca 2026

    Termin ofert: 2 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Sindruk zp. z o.o. (Opole), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 31 917,38 zł (umowę zawarto 21 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zakład Narodowy im. Ossolińskich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 930691990

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szewska 37

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-139

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ossolineum.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ossolineum.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.ossolineum.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Fundacja

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wydawnictwo, biblioteka, muzea

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Druk, oprawę oraz dostawę publikacji z serii Świadkowie Historii: Jan Nowak-Jeziorański, Karol Wagner-Pieńkowski, Korespondencja z lat 1944–1987.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b92ab1ee-d44a-49fa-8f3b-d6762fa37420

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403210

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00080931/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.5 Druk publikacji (zamówienie z podziałem na części)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00305703

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZP-2621-37-2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

434612,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

31200,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Druk, oprawę oraz dostawę publikacji z serii Świadkowie Historii: Jan Nowak-Jeziorański, Karol Wagner-Pieńkowski, Korespondencja z lat 1944–1987. Dokumenty i materiały do dziejów Rozgłośni Polskiej Radio Wolna Europa, t. VI, części 1–2 po 350 egzemplarzy każdy tom, łącznie 700 egzemplarzy dla Wydawnictwa Ossolineum.

4.5.3.)Główny kod CPV

22100000-1 - Drukowane książki, broszury i ulotki

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

31917,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31917,38 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

31917,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Sindruk zp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7543379243

7.3.3)Ulica

Firmowa 12

7.3.4)Miejscowość

Opole

7.3.5)Kod pocztowy

45-594

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

31917,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22100000-1Drukowane książki, broszury i ulotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Narodowy im. Ossolińskich prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 31 917 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22100000-1 (Drukowane książki. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Sindruk zp. z o.o. (Opole). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.