Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy

Oferty w postępowaniu
1 ofertaodrzucone: 1
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach – koncerty w parkach: Południe, Ustronie, Gołębiów”

Zamawiający Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu (Radom, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach…”. Złożono 1 ofertę.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu. Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000286539

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słowackiego 17

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

48-360-62-02

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mdk.radom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mdk.radom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://radom.ezamawiajacy.pl/pn/radom/demand/307384/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach – koncerty w parkach: Południe, Ustronie, Gołębiów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3ababd41-56b1-438b-9cd6-f5d6160a8e6c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00403068

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00352095/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.1 „Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach – koncerty w parkach

Południe, Ustronie, Gołębiów”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00352112

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MDK.26.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach – koncerty w parkach: Południe, Ustronie, Gołębiów”
Zakup strojów dla Orkiestry Grandioso w ramach projektu Orkiestra Grandioso na osiedlach – koncerty w parkach: Południe, Ustronie, Gołębiów.Przedmiotem zamówienia jest dostawa polegająca na uszyciu i dostarczeniu Zamawiającemu 120 kompletów strojów paradnych (mundurowych) dla członków Orkiestry Grandioso, wykonanych od podstaw według indywidualnej specyfikacji Zamawiającego (dostawa w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy Pzp), zgodnie ze Szczegółowym Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 6 do SWZ. Komplet obejmuje: kurtkę (mundur galowy), spodnie w formie ogrodniczek oraz nakrycie głowy (czako). Szczegółowy opis w SWZ i załącznikach

4.5.3.)Główny kod CPV

18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

18222100-2 - Zestawy ubraniowe

18400000-3 - Odzież specjalna i dodatki

18410000-6 - Odzież specjalna

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

204130,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

204130,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

Sekcja 7

Informacje dodatkowe

Zamawiający zawiadamia o unieważnieniu postępowania. Uzasadnienie decyzji: Art. 255 pkt 2 ustawy Pzp - Wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18000000-9Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18000000-9 (Odzież. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.