Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
84 150 zł
Umowa zawarta
31 lipca 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 84 150 zł – 194 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi cateringu dla seniorów w ramach projektu „Rozwój usług społecznych świadczonych w społeczności lokalnej na rzecz seniorów”

Zamawiający Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gryfinie (Gryfino, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi cateringu dla seniorów w ramach projektu Rozwój usług społecznych…”, wybierając ofertę wykonawcy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA GRÓD CEDYNIA. Wartość umowy: 84 150 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
84 150 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lipca 2026

    Termin ofert: 17 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    21 sierpnia 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA GRÓD CEDYNIA (Cedynia), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 84 150,00 zł (umowę zawarto 31 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 84 150,00 zł do 194 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail