Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie.

Zamawiający Urząd Miasta i Gminy Piaseczno (Piaseczno, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 308 850 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015891289

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kościuszki 5

1.4.2.)Miejscowość

Piaseczno

1.4.3.)Kod pocztowy

05-500

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rzp@piaseczno.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.piaseczno.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fc96f4d4-7b93-42a8-ba65-a04d1a5eb31b

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402777

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00403338

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa artykułów żywnościowych do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Piasecznie.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy artykułów spożywczych w asortymencie i ilościach podanych w załączniku nr 1. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem na okres 02.09.2024 r – 31.12.2024 r. Zamawiający zastrzega sobie realizację dostaw tylko w okresie trwania zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
Artykuły objęte tym postępowaniem muszą spełniać wymagania polskich norm PN lub europejskich norm zharmonizowanych, zgodne z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 26 lipca 2016, w sprawie grupy środków spożywczych przeznaczonych do sprzedaży dzieciom i młodzieży w jednostkach systemu oświaty oraz wymagań, jakie muszą spełniać środki spożywcze stosowane w ramach żywienia zbiorowego dzieci i młodzieży w tych jednostkach (Dz. U. z 2016 r. poz. 1154 z dnia 2016.08.01).

3.9.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-09-01 do 2024-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

BUKOWSKI MARCIN, P.H.ESTA

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 016736266

4.3.3.)Ulica

ul. Jedności 6

4.3.4.)Miejscowość

Lesznowola

4.3.5.)Kod pocztowy

05-506

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

114983,60 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00513879/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2024-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

169380,57 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
308 850 zł
Próbka: 87 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 284 zł565 493 zł
Rozstęp międzykwartylowy
365 209 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 284 zł
Mediana
308 850 zł
Górny kwartyl
565 493 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Piaseczno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.