Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

Zamawiający Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego (Radom, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 302 zł
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000315086

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lekarska 4

1.4.2.)Miejscowość

Radom

1.4.3.)Kod pocztowy

26-610

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@szpital.radom.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpital.radom.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-aeaa2859-c20e-4c44-96d5-42b39afef28d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402725

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

474659-2024

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

zakup i dostawa opatrunków na potrzeby oddziałów Radomskiego Szpitala Specjalistycznego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

kompresy gazowe niesterylne

3.9.)Główny kod CPV

33141110-4 - Opatrunki

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-10-15

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-07-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Intra-Med Sp. z o.o.

4.3.4.)Miejscowość

Będzin

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

89499,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

699912-2024

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 2 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

zwiększyło się zapotrzebowanie Zamawiającego na produkty w zadaniu nr 1 – kompresy gazowe niesterylne w poz. 1 o dodatkowe 1700 op., w poz. 2 o dodatkowe 1000 op. i poz. 3 o dodatkowe 500 op. spowodowane udzielaniem świadczeń zdrowotnych większej ilości pacjentów niż Zamawiający był w stanie przewidzieć przed zawarciem umowy.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie
1.Zapis §6 ust. 1 zmienia się na

„1. Wartość umowy opiewa na kwotę brutto 293 803,00 zł (słownie: dwieście dziewięćdziesiąt trzy tysiące osiemset trzy złote 0/100) w tym podatek VAT 8%. Wartość netto 272 039,81 zł. (słownie: dwieście siedemdziesiąt dwa tysiące trzydzieści dziewięć złotych 81/100) Wartość części nr 1 – 98 373,00 zł brutto, 8% VAT, 91 086,11 zł netto Wartość części nr 7 – 195 430,00 zł brutto, 8% VAT, 180 953,70 zł netto”

5.4.6.)Wartość zmiany

8874,00

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

94848,97 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141110-4Opatrunki
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
574 302 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
231 454 zł975 696 zł
Rozstęp międzykwartylowy
744 242 zł
Źródło próbki
CPV 33141110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
231 454 zł
Mediana
574 302 zł
Górny kwartyl
975 696 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Radomski Szpital Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141110-4 (Opatrunki). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.