Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Zamawiający Powiat Biłgorajski (Biłgoraj, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat BiłgorajskiBiłgoraj, Lubelskie (powiat Biłgorajski →)opublikowano 21 sierpnia 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Biłgorajski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950369014

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 94

1.4.2.)Miejscowość

Biłgoraj

1.4.3.)Kod pocztowy

23-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

(+48) 84 688 20 00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@bilgorajski.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bilgorajski.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f200b72f-ff82-4329-9dc6-05cd037f96e0

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402663

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-08-21

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00314271

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

„Rozwój kompetencji zawodowych uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego” realizowanego w ramach naboru nr FELU.10.04-IZ.00-002/24, Działania 10.4 Kształcenie zawodowe (typ projektu nr 1 lit. a-n), Priorytetu X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa diagnoskopu do pracowni dydaktycznych Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju w ramach Programu „Rozwój kompetencji zawodowych uczniów szkół zawodowych powiatu biłgorajskiego” realizowanego w ramach naboru nr FELU.10.04-IZ.00-002/24, Działania 10.4 Kształcenie zawodowe (typ projektu nr 1 lit. a-n), Priorytetu X Lepsza edukacja programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej, tj.
1. Diagnoskop Liczba sztuk 1

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

31700000-3 - Urządzenia elektroniczne, elektromechaniczne i elektrotechniczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

38424000-3 - Urządzenia pomiarowe i sterujące

43800000-1 - Urządzenia warsztatowe

33124100-6 - Urządzenia diagnostyczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-07-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PROJEKT SPORT Angelika Liszyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6252472121

4.3.3.)Ulica

Kryniczna

4.3.4.)Miejscowość

Dąbrowa Górnicza

4.3.5.)Kod pocztowy

42-520

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

16974,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00372714/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-08-18

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

16974,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

31700000-3Urządzenia elektroniczne, elektrome…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Biłgorajski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Biłgoraj.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 31700000-3 (Urządzenia elektroniczne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.