Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
220 431 zł
Umowa zawarta
6 sierpnia 2026
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TECHNICZNEJ I FIZYCZNEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ Z MONITORINGIEM

Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie Sp. z o.o. (Koronowo, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TECHNICZNEJ I FIZYCZNEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ Z…”, wybierając ofertę wykonawcy Agencja Ochrony osób i Mienia JAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 220 431 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
220 431 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Agencja Ochrony osób i Mienia JAG Sp. z o.o. (Bydgoszcz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 220 430,76 zł (umowę zawarto 6 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ W KORONOWIE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 366919930

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Aleje Wolności 4

1.5.2.)Miejscowość

Koronowo

1.5.3.)Kod pocztowy

86-010

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

525860400

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@zgkim.koronowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zgkim.koronowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1332119

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE TECHNICZNEJ I FIZYCZNEJ OCHRONY OSÓB I MIENIA WRAZ Z MONITORINGIEM

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8a65f14d-fc6e-46a8-a498-baa095b33c63

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00402620

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-08-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00325306

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

179212,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia publicznego jest Świadczenie usług w zakresie technicznej i fizycznej ochrony osób i mienia wraz z monitoringiem polegających na:
a)ochronie obiektów przy ul. Al. Wolności 4 w Koronowie w godz. 15:00-7:00 od poniedziałku do piątku, w soboty od 7:00 do 15:00; niedziele i święta wolne od pracy od godz.: 18:00-7:00;
b)Wykonawca zobowiązuje się do sporządzania i przekazywania raportów z obiektu Oczyszczalni Ścieków w Koronowie przy ul. Pomianowskiego oraz Stacji Ujęcia Wody przy ul. Tucholskiej 48 w Koronowie z przebiegu realizacji usługi ochrony co 2 godziny. Pierwszy raport (raport początkowy) należy przekazać do godziny 21:00, natomiast ostatni raport (raport końcowy, podsumowujący przebieg służby) należy przekazać do godziny 05:00 następnego dnia. Raporty pośrednie powinny być przekazywane w odstępach nie dłuższych niż 2 godziny, tj. orientacyjnie o godzinach: 23:00, 01:00 oraz 03:00.
c)usługa techniczna z dojazdem grupy interwencyjnej uzbrojonej do obiektu Stacji Ujęcia Wody przy ul. Tucholskiej 48 oraz PSZOK w Koronowie, całodobowo;
d)Wykonanie czynności ochrony, technicznej i kompleksowej, dozoru mienia całej nieruchomości w formie bezpośredniej ochrony fizycznej mienia budynków i osób w obsadzie min. jednoosobowej w obiektach przy ul. Al. Wolności 4 w Koronowie (Zakład):
- pomieszczeń biurowych,
- pomieszczeń magazynowych,
- pomieszczeń socjalnych,
- pomieszczeń stolarni,
- pomieszczeń warsztatu samochodowego,
- pomieszczeń garażowych,
-placu wraz z samochodami i sprzętem oraz parkingiem,
-pomieszczeń archiwum,
-punktu selektywnej zbiórki odpadów (PSZOK).
e)stworzenie i podłączenie systemu dyskretnego ostrzegania o napadzie np. drogą radiową – przy pomocy atestowanych nadajników radiowych. Z chwilą podłączenia do ww. systemu napadowego przyjęcie zobowiązania w zakresie całodobowego monitorowania oraz podejmowania interwencji przez wykwalifikowaną grupę interwencyjną w sytuacjach zagrożenia celem udaremnienia powstania szkody w chronionym obiekcie. Wyposażenie Zamawiającego w 3 szt. tzw. pilotów napadowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

79700000-1 - Usługi detektywistyczne i ochroniarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79714000-2 - Usługi w zakresie nadzoru

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

79714100-3 - Usługi systemu namierzania

79715000-9 - Usługi patrolowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220430,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

220430,76 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

220430,76 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Ochrony osób i Mienia JAG Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9671232937

7.3.3)Ulica

K. Gotowskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-030

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

220430,76 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Koronowie Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Koronowo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 220 431 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79700000-1 (Usługi detektywistyczne i ochroniarskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Agencja Ochrony osób i Mienia JAG Sp. z o.o. (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.